Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#67 (S02E09) Vidinis potencialas | Aida, Brigita, Raimonda

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#67 (S02E09) Vidinis potencialas | Aida, Brigita, Raimonda
/

Kur slypi mūsų vidinis potencialas ir kaip jį išlaisvinti? Tokia tema šiame podkasto epizode kalbasi moteriška kompanija – Brigita, Aida ir Raimonda.

Kiek mus klaidina kito žmogaus potencialo matymas per jo prigimtines savybes?  Ar mes “formuojame” savo potencialą pagal tėvų, kolegų, aplinkos lūkestį?  Juk kartais girdime sakant “Tai potencialus matematikas/sportininkas” arba “Jis tai neturi potencialo!”. Koučingo specialistės diskutuoja apie tai, kokiame kontekste taip matome, ir ką daryti, norint aiškiau suprasti, koks potencialas slypi kiekviename iš mūsų.

Tam pirmiausia turime sužinoti daugiau apie save bei ko mes iš tikrųjų norime. Tiesa, iki aiškaus supratimo, ko norime ir ko nenorime, irgi “reikia ateiti”. Neretai pasisakymai apie savo norus tėra pabėgimo planas iš aplinkos ar įvaizdžio, kuris netenkina. O ko mes iš tikrųjų norime – sau kaip žmogui, savo gyvenimui – kartais būna sunku apsibrėžti. Tam reikia save giliau pažinti.

Svarbu turėti ir talento, tačiau tai tik maža dalis – didžiausia dalis yra įdėtas darbas tam talentui vystyti. Mažiau talentingi žmonės gali pranokti didžiausius talentus tiesiog dėdami daugiau pastangų.  Atitinkamai ir su profesija – ji nelygu potencialas. Potencialą galima atliepti keliomis profesijomis, lygiai kaip ir reikia mokėti sustoti ir pasitikrinti savo profesinę kryptį – ar ji tikrai / vis dar atliepia ir išskleidžia geriausias mūsų savybes ir gebėjimus.

Ar yra eiliškumas potencialo išlaisvinimui?  Šiame epizode išgirsite eilę patarimų, nuo ko pradėti, kokias praktikas ar pratimus daryti, o taip pat ir su kokiais iššūkiais susiduriame ieškodami atsakymų sau, koks tas mūsų vidinis potencialas. Koučingo specialistės vieningai sutaria, kad norint išlaisvinti potencialą neabejotinai teks bandyti kažką naujo, eiti į nežinomybę ir leisti sau eksperimentuoti.

 

 

Brigita Taralė – https://www.linkedin.com/in/brigita-tarale/

Raimonda Kostiuškevičiūtė Ohnjec  – https://linkedin.com/in/raimonda-kostiuskeviciute/

Aida Akstinienė, ACC –https://linkedin.com/in/aida-akstiniene

 


Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.