Loading...
PASLAUGOS:

Pristatymo taisyklės:

 1. Pristatymas vykdomas tik Lietuvoje, naudojant LP Express paštomatus.
 2. Užsakymo pristatymo kaina yra nurodyta pirkimo metu ir gali kisti priklausomai nuo paštomato pasirinkimo, produkto dydžio ir svorio.
 3. Užsakymai, atlikti darbo dienomis iki 14:00, bus išsiųsti tą pačią dieną. Užsakymai, atlikti po 14:00, savaitgaliais ar švenčių dienomis, bus išsiųsti kitą darbo dieną.
 4. Pristatymo laikotarpis yra 1-3 darbo dienos nuo užsakymo išsiuntimo.
 5. Skaitmeninių produktų atsisiuntimo nuorodos bus suteiktos elektroniniu paštu, taip pat jie bus pasiekiami /paskyra/ puslapyje, prisijungus prie savo paskyros.

Grąžinimo taisyklės:

 1. Fizinio produkto gražinimas yra galimas per 14 kalendorinių dienų nuo produkto gavimo, jei jis nėra pažeistas ir nepažeista prekės pakuotė.
 2. Gražinti produktą reikia į LP Express paštomatą, kuriuo jis buvo gautas, naudojant to paties siuntėjo siuntimo paslaugas.
 3. Pirkėjas privalo informuoti elektroninės parduotuvės administraciją apie norą grąžinti produktą el. paštu: online@coaching.lt nurodydamas užsakymo numerį ir grąžinimo priežastį.
 4. Pirkėjas atsako už grąžinimo išlaidas.
 5. Po prekės gavimo ir patikrinimo, pinigai bus grąžinti ne vėliau kaip per 14 dienų.

  Svarbu: jeigu grąžinate nekokybiškas prekes (pvz., knygą pažeistu viršeliu) siuntimo išlaidas apmokėsime mes. Jeigu grąžinate kokybiškas prekes jų originalioje pakuotėje, siuntos išlaidas apmoka pirkėjas. Kaip numato Europos Sąjungos el. prekybą reglamentuojantys įstatymai, gavę grąžinamas prekes per ne vėliau kaip 14 d., grąžinsime Jums pinigus į nurodytą sąskaitą arba pakeisime prekę kita. Tuo atveju, jeigu Jūsų siuntai buvo taikomas transportavimo mokestis, prekių pristatymo išlaidos nebus grąžintos.

Skaitmeninių produktų gražinimas:

 1. Skaitmeninių produktų gražinimas negalimas, nes tai yra neapčiuopiami objektai.
 2. Jei klientui kilo problemų su skaitmeniniu produktu, prašome kreiptis į elektroninės parduotuvės administraciją el. paštu: online@coaching.lt

Kontaktai:

Įmonė: Akademija Infinitas, MB
Įmonės kodas: 302567600
Registracijos adresas: Fabijoniškių g. 3-22
El. paštas: online@coaching.lt