Loading...
PASLAUGOS:

Susipažinkime. Mes ICF (International Coaching federation) atstovaujanti koučingo specialistų komanda. Mus vienija koučingo ideologija paremtas gyvenimo būdas, atsidavimas aukščiausiems šios profesijos standartams bei nuoširdus siekis skleisti koučingo kuriamą vertę. Mes džiaugiamės turėdami galimybę dalintis ne tik savo mintimis, bet ir sprendimais, kurie buvo kuriami Jums bei Jūsų verslui.

Tikime, kad galime patirti transformuojančią koučingo galią kartu.

Kodėl Coaching.lt – Atraskite sau tinkamiausią kryptį ar programą:
  • Koučingo specialistų mokykla tiems, kurie siekia tapti koučingo bendruomenės dalimi: vystyti asmeninę koučingo specialisto veiklą, diegti koučingo kultūras organizacijose ar vadovauti koučingo stiliumi. Mes dirbame pagal ICF akredituotas programas bei reikalavimus koučingo specialistų ruošimui. Išmoksite veikti taip, kad klestėtumėte. Nuostabu tai, kad galėsite tame padėti kitiems!
    Kviečiam susipažinti su galimybe įgyti naują profesiją arba į aukštesnį lygį kilstelėti savo vadovavimo įgūdžius » 
  • Verslas: stabilus ir pelningas. Mokymų programa sukurta smulkaus ir vidutinio verslo savininkams ir siekiantiems, kad verslas būtų stabilus ir pelningas. Tai kanadietės Beverlee Rasmussen, CEC, PCC sukurta programa, kurios pagrindas – smulkaus verslo savininkui skirti praktiški sprendimai, kurie užtikrins Jūsų verslo klestėjimą.
    Plačiau apie programą, kuri jau keletą metų sėkmingai veikia ir Lietuvoje »
  • Global Leadership Assessment (GLA) programa tiems, kurie siekia pagerinti savo vadovavimo/lyderystės įgūdžius, o galbūt tik pradėjo savo kaip vadovo kelią. GLA – garantuotų rezultatų principu grįsta programa naudojama Marshall Goldsmith Executive Coaching procese. Jei turite ne mažiau 6 kolegų savo komandoje ir esate pasiruošę investuoti metus į šios srities tobulėjimą, tuomet GLA dėka savo vadovavimo/lyderystės įgūdžius pakelsite į naują lygį.
    Daugiau informacijos apie procesą, kur garantuojame rezultatus » 
  • Individualios koučingo sesijos. Koučingo sesijos skirtos visiems siekiantiems tobulėti asmeniniame bei profesiniame gyvenime. Bendradarbiaujame su ICF  sertifikatus turinčiais bei nuolat praktikuojančiais koučingo specialistais.

Komanda

Nors mes tai vadiname gentimi

Povilas Petrauskas, MCC

Povilas Petrauskas, MCC

Viskas, ką darau – kalbuosi. Kalbuosi taip, kad mano pašnekovas aiškiai išgirstų ir suprastų save.
Plačiau

Miroslavas Monkevičius, ACC

Miroslavas Monkevičius, ACC

Mano misija – padėti įgauti drąsos sėkmei bei paskatinti panaudoti turimas galias savo, komandos, organizacijos, o kartu ir visuomenės klestėjimui.
Plačiau

Raimonda Ohnjec, ACC

Raimonda Ohnjec

Turiu supergalią – gebu girdėti ir suprasti verslo vadovus, o girdėdama galiu padėti jiems išgirsti save bei atskleisti savo dar neišnaudojamą potencialą.
Plačiau

Aida Akstinienė, ACC

Aida Akstinienė, ACC

Mano aistra yra saviugda ir asmeninių galių atrakinimas per savęs pažinimą ir vidinę išmintį.
Plačiau

Antanas Jurevičius, ACC

Antanas Jurevičius, ACC

Mano misija – bendradarbiauti su jumis, kad galėtumėte vykdyti prasmingą ir klestintį verslą.
Plačiau

Brigita Taralė

Brigita Taralė

Mano profesinė filosofija - ugdantysis vadovavimas, mano sėkmė – augantys vadovai, kurie nuolat mokosi ir pasiekia aukščiausių rezultatų su komanda
Plačiau