Loading...
PASLAUGOS:

Kas yra Coaching.lt Alumni?

Coaching.lt Koučingo specialistų mokyklos Alumni, pradėjęs veiklą nuo 2021 metų rugsėjo mėnesio, yra organizacija, skirta koučingo specialistams ir juo aktyviais besidomintiems. Ji siekia sukurti ir palaikyti bendruomenę, kuri padėtų koučingo specialistams ne tik tarpusavyje bendrauti, bet ir mokytis vieni iš kitų.

Alumni veikla padeda tobulėti ir plečia jų profesines žinias. Tai yra platforma, kurioje koučingo specialistai gali dalintis savo patirtimi, naujausiais atradimais, metodais ir įrankiais, bei sudaryti galimybes kolegoms mokytis ir augti kartu.

Alumni taip pat organizuoja įvairius renginius, seminarus ir interesų grupes, siekdama padėti savo nariams tobulėti, taip užtikrindama nuolatinį profesinį vystymąsi. Šios veiklos padeda koučingo specialistams išlikti informuotiems apie naujausias koučingo tendencijas, praktikas ir teorijas.

Kokia vertė būti Coaching.lt Alumni nariu ?

Ją atspindi Coaching.lt ALUMNI vertybės:

DALINIMASIS

atviras dalijimasis žiniomis, patirtimi, įgūdžiais ir idėjomis, atsakingai priimant kitą bei sukuriant vertę nariams ir visuomenei.

BENDRADARBIAVIMAS

pasitikėjimu grįsta erdvė, kurioje bendradarbiaujant palaikomas narių ryšys ir bendrystė, siekiant puoselėti koučingo veiklą.

TOBULĖJIMAS

kryptingas asmeninis ir profesinis augimas per praktiką ir dalyvavimą bendroje veikloje, stiprinant kiekvieno nario kompetencijas bei įgūdžius.

Kaip atrodo bendruomenės veikla?

 • Kiekvieno mėnesio pirmą pirmadienį alumnai turi Online susitikimus, kurių metu dalinasi patirtimi ir iššūkiais, ieško sau atsakymų, reflektuoja, mokosi, atlieka patyrimines užduotis. Online susitikimuose paskaitas veda kviestiniai svečiai, savo srities profesionalai, taip pat, patys alumnai. 
 • Alumnų bendravimui skirta uždara Facebook grupė bei messenger pokalbių kanalas.
 • Alumnų vizitine kortele tampa konferencija #EsiDaugiau, su dviejų dienų intensyvia programa, kurioje – pasaulinio garso lektorių užsiėmimai, patyriminės užduotys, darbas grupėse, refleksijos, sąmoningumo žaidimai, neformalus bendravimas ir puiki atmosfera.
 • Pasibaigus vasarai, alumnai renkasi į sąskrydį gamtoje, skirtą bendrystės, ryšio kūrimui bei stiprinimui.
 • Alumnai turi priėjimą prie vykusių konferencijų ir online susitikimų įrašų bei pristatymų/dalomosios medžiagos.
 • Čia puiki erdvė įvairioms iniciatyvoms, prie kurių galima prisidėti, vystyti ir inicijuoti patiems.
 • Alumni veikia Peer-Coaching programa, kurios metu dviejų mėnesių laikotarpiu alumnai patys būna klientais ir koučingo specialistais savo kolegoms. 
 • “Coaching.lt” Koučingo mokykla kviečia alumnus pasidalinti savo patirtimi, žiniomis ir istorijomis su Mokyklos studentais. Mokykla taip pat remia alumnų renginius, tarpininkauja kviečiant aukščiausio lygio koučingo specialistus į alumnų renginius. Mokykla dalinasi visais ištekliais ir idėjomis, kurios padeda pradedantiems koučingo specialistams kurti savo klestintį verslą ar integruoti koučingą savo profesinėje veikloje.

Kaip tapti Coaching.lt ALUMNI nariu?

 • Pabaigti Coaching.lt Koučingo specialistų mokyklos ir įgyti jos diplomą.
 • Užpildyti registracijos anketą.
 • Sumokėti narystės mokestį (kuris pirmą kartą mokant vadinamas stojamuoju mokesčiu ir prilyginamas narystės mokesčiui):
  • – 147 Eur, mokant pirmame metų pusmetyje, t.y. nuo sausio 1 d. iki birželio 30 d.
  • – 74 Eur, mokant antrame metų pusmetyje, t.y. nuo liepos 1 d. (teoriškai iki gruodžio 31 d.)
 •  gyventi su koučingu – taikant koučingo principus savo kasdienybėje ar integruojant koučingą savo darbe ir/ar asmeniniame gyvenime, ar vystant kaip veiklą.

Kaip apmokėti?

Gavėjas: Asociacija „Coaching.lt Alumni”
Banko sąskaita: LT787300010175791364
Bankas: Swedbank AB
Paskirtis: stojimo mokestis už Vardas Pavardė

Juridinio asmens kodas (jei reikia): 306204315

Už Jus gali sumokėti kitas asmuo ar įmonė – tokiu atveju būtina paskirtyje nurodyti už kokį žmogų daromas mokėjimas. 

Įmonei galime išrašyti sąskaitą faktūrą, rašykite alumni@coaching.lt