Loading...
PASLAUGOS:
ASMENINĖ KOUČINGO PRAKTIKA „MANO GYVENIMO KURSAS“
KOKIO GYVENIMO SAU NORITE? AR INVESTAVOME PAKANKAMAI LAIKO IR PASTANGŲ TĄ SUPRASTI?

Daugybėje sporto šakų galioja taisyklė – kur nukreiptas žvilgsnis, ten ir lekia strėlė, slidės, ratai, lenta – kas tai bebūtų – pasiekiamas tas tikslas, į kurį ir žiūrima. O nuo meistrystės bei lavinimosi priklauso, kaip greitai ir tiksliai tai padaroma.

Gyvenime lygiai taip pat. 

Atsiduriate ten, kur sąmoningai IR nesąmoningai kreipiate savo žvilgsnį. Galutiniame (tarpiniame) rezultate dažniausiai turite šiek tiek to, ko norėjote, šiek tiek to, ko bijojote, šiek tiek netikėtumo, truputį avansinės sėkmės, ir, žinoma, patirties. Ji byloja – „dabar žinau, kaip kitąsyk padaryti geriau“, arba „dabar puikiai suprantu, ko nenoriu ir kas ne man“.  

Puiku yra mokytis iš savo asmeninių patirčių, tuo pačiu, svarbu veikti ir pro-aktyviai, nelaukiant, kol „gyvenimas nutiks“.

KAS VIDUJE?

Savianalizės, vizualizacijos ir refleksijos metodais paremta asmeninė koučingo praktika MANO GYVENIMO KURSAS skirta apmąstyti savo norimą gyvenimą įsivertinant pagrindinius jį įtakojančius veiksnius – baimes, įpročius, resursus, savybes ir situacijas, įgūdžius ir pasaulėžiūrą, paramą ir autoritetus, bei kitus tobulėjimui ir savo tikslų siekimui svarbius aspektus. 

Panašu, kad vieno ar kito tokio klausimo tenka savęs paklausti nuolat, kaip kad tyrinėti savo ribojančius įsitikinimus, geriau pažinti turimas stiprybes, ieškoti pagalbos ar klausti savęs, ko iš tikrųjų noriu AŠ.

Šioje praktikoje tą padarysite holistiškai ir koncentruotai:

Išties paprasta praktika, norisi sakyti – dviratis neišrastas – ir vis dėl to, gana sudėtinga, jeigu atliekama nuoširdžiai. 

Dažnai mes esame nelinkę įsivardinti to, kas mums nepatogu, neretai išlaikome tam tikrą atvirumo lygį su pačiu savimi, o kartais užsimerkiame prieš akivaizdžius dalykus, kurie trukdo judėti pirmyn. Lygiai taip pat susierziname nežinodami atsakymo į klausimą, kuriam suprasti iš tiesų niekada taip ir neskyrėme deramo dėmesio bei pastangų. Todėl šią praktiką – kaip ir daugybę panašių įrankių – galima atlikti skirtingais efektyvumo ir naudingumo sau lygiais. Paviršutiniškiau arba giliau – priklausomai, kiek kantrybės ir meilės įdėsite. Visgi, kviečiu skirti jai tiek laiko, kiek reikės, ir neabejoju, kad rezultatas tikrai priartins prie norimo ir labiau patinkančio gyvenimo kūrimo. 

APIE AUTORĘ

Labas, aš Aida. Esu mąstymo partnerė sąmoningoms asmenybėms, ieškančioms, kaip sukurti daugiau vertės savo ir kitų gyvenime įgalinant turimą potencialą, atrakinant vidinę išmintį ir darant atsakingus pasirinkimus.

Prieš tapdama sertifikuota koučingo specialiste (esu ICF (Tarptautinės koučingo federacijos) Associate Certified Coach – ACC) daugiau nei 10 metų dirbau teisininke, vadove, projektuose užsienyje. Vėliau ketverius metus taikiau sukauptą vadovavimo patirtį ir kartu daug mokiausi komandoje, kurios veikla yra skirta mokytis sąmoningo gyvenimo būdo. Tuo laikotarpiu studijavau daug sau naujų disciplinų, tapau sertifikuota astrologe, mokiausi numerologijos, domėjausi ir asmeniškai taikiau praktikas ir metodus, kurie padeda geriau pažinti save. 

Ši patirtis praturtino mano kaip koučingo specialistės gebėjimą suprasti savo klientus jų kelio paieškose, gyvenimo pokyčiuose ir tranzite į „Naują Aš“.

Man svarbu padėti savo klientams gauti daugiau aiškumo ir akseleruoti norima kryptimi. Tuo tikslu padedu įsivardinti veiksnius, kurie juos asmeniškai augina, bei kūrybiškai priimti iššūkius.

Esu Coaching.lt komandos, kurią mes vadiname Gentimi, narė ir Coaching.lt Alumni prezidentė nuo 2021 m