Loading...
PASLAUGOS:
Grow modelis pritaikytas 1:1 susitikimams
Aiškus, efektyvus vadovų ir jų komandų bendravimas pagerina atskaitomybę ir vykdymą.
Ši praktika skirta vadovams ir lyderiams padėti efektyviau komunikuoti su savo darbuotojais, tobulinti ugdančiojo vadovavimo įgūdžius bei paprasčiau pasiekti užsibrėžtus rezultatus.
KAS YRA GROW MODELIS?

Grow modelis – tai paprasta keturių žingsnių koučingo technika.  Šio modelio, pritaikyto 1:1 susitikimams, taikymas padeda sukurti saugią aplinką individualių pokalbių metu. Tai leidžia tiek lyderiams, tiek jų komandoms sutelkti dėmesį į tikslų nustatymą ir sprendimų priėmimą pokalbių metu. Dėl to daugiau darbų atliekama greičiau, darbuotojai patiria mažiau streso, didėja jų įsitraukimo ir atskaitingumo lygis.

GROW NAUDA:
Šia praktika nesiekiame Jūsų paversti koučingo specialistais, bet jos dėka pagerinsite savo kaip vadovo klausymo įgūdžius, kurie leis geriau girdėti, paprasčiau susitarti bei lengviau kartu su komandos nariais pasiekti tikslus.

Su Grow modeliu susipažinti galite pasirinkite Jums tinkamiausią būdą:

  1. Tik e-book formatu paruoštą medžiagą. Čia rasite pilną praktikos aprašymą: kaip jai pasiruošti, kokius žingsnius taikyti, kokių dalykų reiktų vengti
  2. Grow webinaras – tai video formatas seminaras, kuriame pati autorė supažindins plačiau apie tai, kaip veikia Grow modelis, kaip jį pritaikyti savo kasdienėje veikloje. Kartu gausite ir e-book formatu paruoštą medžiagą, kad bet kada galėtume sugrįžti ir pasitikslinti reikalingas detales.
  3. E-book+webinaras+mentorystės sesija – tai pilnas paketas, kuris padės ne tik suprasti teoriją, kaip veikia Grow modelis praktiškai, bet kartu turėsite galimybę pagilinti žinias gyvai su autore: užduoti klausimus, aptarti Jums rūpimas konkrečias situacijas iš susitikimų su darbuotojais.

Dirbate tarptautinėje įmonėje? 

Įsigykite GROW modelį skirtą susitikimams anglų kalba.

Apie Autorę

Laba! Aš Brigita, pirmiausia norisi pasakyti, kad aš koučingo entuziastė ir praktikė, ieškanti daugiau sąmoningumo savo gyvenime, šeimoje bei darbe. Nuo 2022 metų esu ir sertifikuota koučingo specialistė, International Coaching Federation (ICF) narė bei šios nuostabios coaching.lt komandos dalis.

Pirmą kartą su koučingu teko susipažinti dar 2011 – ais metais, kuomet ieškojau atsakymų į klausimą, kodėl nepavyksta veikti net tada, kai atrodo planas kaip ant delno, kaip vadovauti pardavimo komandai ir pasiekti užsibrėžtų rezultatų kartu su ja.

Kaip suburti ir įkvėpti darbuotojus veikti, suteikiant daugiau prasmės nei parduotas produktas. Tuomet dar nežinojau, kad koučingas padės pagrindus ir mano vadovavimo filosofijai. Dabar drąsiai sakau, kad mano profesinė filosofija – ugdantysis vadovavimas, mano sėkmė – augantys vadovai, kurie nuolat mokosi ir pasiekia aukščiausių rezultatų su komanda. Aš tikiu procesu, kuris veda į rezultatą.

Mano profesinė, daugiau nei 19-os metų patirtis, apima įvairias pardavimų, telekomunikacijų, finansų (fintech startuolių), rizikos vertinimo, media sritis, o 10+ metų vadovaujančias pozicijas. Labai norisi pasakyti, kad esu žmonių žmogus, mano karjeros pobūdis visada buvo susijęs su žmonėmis, jų tobulėjimu, įsitraukimu, veiklos valdymu ir gerai dirbančių komandų kūrimu siekiant verslo rezultatų. Turėdama nuolatinę praktinę patirtį kaip žmonių ir verslo lyderė vedu mokymus, konsultuoju, mentoriauju ir padedu rasti atsakymus būtent koučingo pagalba.

Žinau, kad elgesį keisti sunku, tačiau įdėję šiek tiek pastangų ir atsidavimo galite pagerinti savo rezultatus, bet kurioje srityje. Ir ta nedidelė pagalba gali būti koučingo sesija – ryšį kuriantis dialogas. Kuo ramiau viduje, tuo aiškiau išorėje.