Loading...
PASLAUGOS:

Kviečiame tapti mūsų partneriais

Džiugu, kad esate šioje skiltyje. Tikime, kad Jūs, kaip ir mes, vertinate tvarias, aiškaus tikslo link vedančias partnerystes. Mes, Coaching.lt bendruomenė, įgaliname kuriančias asmenybes profesionalaus koučingo ir edukacijos pagalba, ir siekiame sąmoningos ir vertę kuriančios visuomenės. Todėl jei ir Jums pakeliui, kviečiame apjungti jėgas. 

Mūsų partnerių tinklas suteikia galimybes kurti ir plėtoti abipusius ryšius, gauti naujas žinias, patirtis ir sėkmes, o svarbiausia – kartu pasiekti bendrų tikslų ir suteikti vertę mūsų klientams.

Mes vertiname vertybėmis grįstą partnerystę, tad suformulavome dešimt kriterijų, kuriuos susitikriname renkantis potencialius partnerius. Jei ir Jums yra svarbu bendradarbiauti su etiškomis, nuosekliai veikiančiomis, platau akiračio organizacijomis, kurioms rūpi bendruomenės gerovė ir plėtra, siūlome susipažinti su mūsų kriterijais ir prisijungti prie mūsų.

Kaip viskas vyksta?

Įprastai partnerystės sudarymo procesas vyksta etapiškai ir užtrunka iki 14 dienų:

  • Partnerystės formos užpildymas;
  • Susitikimo su organizacijos atstovu, siekiant aptarti visus 10 kriterijų;
  • Partnerystės aptarimas ir įvertinimas Coaching.lt genties (komandos) viduje; 
  • Bendras potencialaus partnerio ir Coaching.lt susitikimas ir bendradarbiavimo sutarties pasirašymas.

Pasirašius partnerystės sutartį, tikime, kad abi pusės vertindamos ilgalaikį bendradarbiavimą, puoselės ir rūpinsis, kad partnerystė tęstųsi išlaikant visus bendrystės principus. 

Jei Jums artimos mūsų vertybės ir tikslai, kviečiame susipažinti ir įvertintinti kaip galime veikti kartu. Mes esame įsitikinę, kad bendradarbiavimas su Jumis leis kartu įgyvendinti tiek Jūsų, tiek mūsų planus pasiekiant didesnį klientų ratą ir taip prisidėti prie visuomenės gerovės.

Su pagarba, Coaching.lt

Patnerystės anketa

Kas yra vertė Jums ir kas gali būti vertė mums? Kokius veiksmus reikėtų daryti aktyviai siekiant sukurti didesnę vertę vieni kitiems.