Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#73 (S02E15) Koučingas, Karate ir Finansinis raštingumas per asmeninę patirtį | Svečiuose Jurijus Clavas

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#73 (S02E15) Koučingas, Karate ir Finansinis raštingumas per asmeninę patirtį | Svečiuose Jurijus Clavas
/

Šio koučingo podcasto epizodo svečiuose – Jurijus Clavas.
Verslininkas, investuotojas, finansiniu raštingumu ir edukavimu apie tai besirūpinančios bendruomenės Starfish Academy™ kūrėjas.

Jurijus ir pats yra baigęs koučingo mokyklą, tad nenuostabu, kad pokalbyje rasis keletas sąsajų su šia profesija, kuri itin dera tiems, kas investuoja į savo (ar aplinkos) sąmoningumo didinimą.

Podcaste išgirsite ne tik darbinius/verslo vystymo reikalus, bet ir šiek tiek asmeninio gyvenimo detalių, kurios vienaip ar kitaip „susiveda” į Jurijaus kasdienybę, kurioje ir atsispindi vertybinis pagrindas prasmingai veiklai.

Jurijaus Clavo vystomos Starfhish Academy veikla:

Povilo soc tinklai:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/povilasp/

Facebook: https://www.facebook.com/coach.povilas

Instagram: https://www.instagram.com/petrauskas/

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.