Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#66 (S02E08) Kokios kompetencijos būtinos sėkmingam vadovui? | Brigita, Raimonda, Miroslavas

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#66 (S02E08) Kokios kompetencijos būtinos sėkmingam vadovui? | Brigita, Raimonda, Miroslavas
/

Apie sėkmingam vadovui būtinas kompetencijas kalbama daug. O ką gi reiškia sąvoka „kompetencija“? Kokius elementus apima ši sąvoka? Brigitos, Raimondos ir Miroslavo išryškintos svarbiausios kompetencijos sąvokos dedamosios apima ne tik gebėjimą kokybiškai atlikti tam tikras užduotis panaudojant žinias, įgūdžius ir patirtį, o kartu ir motyvaciją, nuostatas bei discipliną.

Išdiskutavę kompetencijos apibrėžimą, šio podcast‘o epizodo dalyviai pasidalina savo požiūriu apie sėkmingo vadovo sąvoka. Ši susijusi su atsakymais į šiuos tris klausimus: Ką? – ambicingi tikslai ir rezultatai, kuriuos vadovas pasiekia su savo komanda. Kaip? – komandos įtraukimas, auginimas ir organizavimas, siekiant šių tikslų. Kodėl? – vadovo suvokimas, kodėl tai daro bei daro būtent tokiu būdu.

Nagrinėdami sėkmingo vadovo kompetencijas, Brigita, Raimonda ir Miroslavas dalinasi savo įžvalgomis ir patirtimi apie svarbiausias jų, o kartu aptaria šiuos klausimus: Kodėl emocinis intelektas yra bene svarbiausia vadovo kompetencija? Kokiu būdu vis platesnis dirbtinio intelekto panaudojimas dar labiau padidina emocinio intelekto svarbą? Kaip savęs pažinimas ir nuolatinis mokymasis padeda augti ne tik vadovui, bet ir jo komandai? Kaip komanda gali padėti vadovui įsivertinti savo kompetencijas? Kaip pasirinkti, kurias jų auginti pirmiausiai?

Kokias svarbiausias sėkmingo vadovo kompetencijas įvardintumėte Jūs?

 

Brigita Taralė – https://www.linkedin.com/in/brigita-tarale/

Miroslavas Monkevičius, ACC – https://linkedin.com/in/mmonkevicius/

Raimonda Kostiuškevičiūtė Ohnjec  – https://linkedin.com/in/raimonda-kostiuskeviciute/

 


Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.