Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#35 Atotrūkis tarp norimo rezultato ir realybės | Aida, Miro, Povilas

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#35 Atotrūkis tarp norimo rezultato ir realybės | Aida, Miro, Povilas
/

Išsikelti tikslai dideli, o pasiekti rezultatai nuvilia? – neretai pasitaiko ir taip. Kai rezultatai, švelniai tariant, nedžiugina, paklauskime savęs, gal netinkamai juos matuojame ir kaip objektyviai suprantame realybę?

Aida Akstinienė, Miroslavas Monkevičius ir Povilas Petrauskas šiame Coaching.lt podcasto epizode kalbasi apie atotrūkį tarp norimo rezultato ir realybės. Ieškota ir teigiamų atotrūkio pusių – kada jis gali auginti, o kada tenka perbraižyti visą schemą ir iš naujo sudėlioti kintamuosius savo tikslams pasiekti.

Mažinant atotrūkį labai svarbus savalaikis rezultatų matavimas, ir atitinkamai daromi sprendimai. Galų gale, su praktika ir patirtimi išmokstame kelti vis realesnius, o kartu ir mums pakankamai patrauklius tikslus.

Klausytojus greičiausiai sudomins ir paatviravimas apie pačios Coaching.lt Genties tikslus ir atotrūkį tarp jų ir turimų rezultatų. Nesurežisuotą kolegų pasidalijimą, ką iš to suprato, ko mokosi ir ką su tuo darys, išgirsite šiame epizode.

 

Aida Akstinienė, ACC – https://linkedin.com/in/aida-akstiniene

Miroslavas Monkevičius, ACC – https://linkedin.com/in/mmonkevicius/

Povilas Petrauskas, MCC – https://www.linkedin.com/in/povilasp/

 

___

Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose:https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.