Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#60 (S02E02) Antroji metų savaitė: kas nutiko su Jūsų Naujų metų tikslais? | Brigita, Antanas, Miro

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#60 (S02E02) Antroji metų savaitė: kas nutiko su Jūsų Naujų metų tikslais? | Brigita, Antanas, Miro
/

Kiekvienais metais, šimtai, o gal ir milijonai žmonių, pasitikdami naujuosius metus juos pasitinka keldami jau naujus tikslus.

Uždarius senus metus, gal sudėtingus, gal ne visai sėkmingus, daugelis nekantriai laukia naujų metų tikėdamiesi pokyčių ir naujų galimybių, nauju tikslų ir svajonių išsipildymo. Su didžiuliu optimizmu ir viltimi.

Tačiau tikslai nėra įgyvendinami tik optimizmu ir tą gerai iliustruoja skaičiai. Vidutiniškai 25 % žmonių savo tikslų atsisako jau po pirmos savaitės. Dar 43% juos paslepia giliai stalčiuje sausio pabaigoje. Ir tik 12-15% išties išlieka įsipareigoję ir tikslingai įgyvendinantys savo užsibrėžtus planus.

Tad kodėl Naujųjų metų rezoliucijos žlunga? Ir ką daryti, kad būti tarpe 12-15 % sėkmingai pasiekiančių savo tikslus? Apie tai kalbasi Genties nariai Miroslavas, Antanas ir Brigita.  Dalinasi tiek asmeninėmis patirtimis, tiek pavyzdžiais iš darbo su klientais.

Vienos priežasties nėra, kaip ir vieno sprendimo būdų. Tačiau epizode išgirsite kaip suprasti ar tikslai yra Jūsų, kaip visuotinis “haipas” gali prisidėti prie Jūsų tikslų įgyvendinimo nesėkmės, bet tuo pačiu, kaip bendruomenės palaikymas gali būti reikšmingas. Kokias tipines klaidas padarome keldami tikslus, kuomet visi tikslai susiję su asmeniniu įpročiu keitimu. Ir ar tikrai tikslų kėlimas nuo sausio 1-ios yra geriausias variantas. Ir ką daryti jei jau pirmos savaitės pabaigoje norisi tuos tikslus pamiršti.

Brigita Taralė – https://www.linkedin.com/in/brigita-tarale/

Antanas Jurevičius, ACC – http://linkedin.com/in/antanas-jurevicius

Miroslavas Monkevičius, ACC – https://linkedin.com/in/mmonkevicius/

 


Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.