Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#86 (S02E28) – Apie smulkaus verslo vadovo mąstyseną | Svečiuose Raimonda Ohnec ir Antanas Jurevičius

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#86 (S02E28) - Apie smulkaus verslo vadovo mąstyseną | Svečiuose Raimonda Ohnec ir Antanas Jurevičius
/

Verslo savininkams noras matyti gerėjantį savo įmonės finansinį rezultatą prasideda nuo mąstysenos.

Nuo to, kaip jie galvoja, priklauso ir tai, kokius sprendimus jie priims. Tada seks veiksmai, kurių dėka ir keisis rezultatai.

Kaip savo knygoje vardina Marshall Goldsmith – Kas atvedė Jus iki čia, nenuves Jūsų iki ten.

Čia mūsų planuotas susitikimas su Antanu ir Raimonda. Visi trys dirbame su smulkaus verslo savininkais tam, kad jie rastų reikiamus resursus paversti savo verslą labiau sėkmingu, t.y. daugiau stabiliu ir pelningu.

Ir karts nuo karto įsijungiame mikrofonus, kad aptartume, kaip keičiasi situacija ir, kaip sekasi savo tikslų siekti verslų savininkams, kurių augimą turime garbės stebėti.

Sėka link to gana paprasta:

– pradžioje susitinkame išskirtinai verslų savininkams skirtame iššūkyje „5-ios dienos link stabilumo” (https://coaching.lt/s/5-dienos)

– pasitikrinę, kad kartu mums pakeliui – neriame į kursą „Verslas: Stabilus ir Pelningas” (https://coaching.lt/s/verslui)

– tada ir Koučingo podcaste kuriame erdvę pasikalbėti su verslų savininkais ir aptarti, kaip jiem sekasi augti planingai.

Jūs turite savo smulkųjį verslą ir norite jam pasitvirtinusio proceso – pasikalbėkime (sekite nuorodas, kurios yra pateiktos aukščiau).

 

Povilo soc tinklai:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/povilasp/

Facebook: https://www.facebook.com/coach.povilas

Instagram: https://www.instagram.com/petrauskas/

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.