Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#65 (S02E07) Problemas sprendžiu ar atidedu? | Aida, Brigita, Miro

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#65 (S02E07) Problemas sprendžiu ar atidedu? | Aida, Brigita, Miro
/

Sakoma, kad 80 procentų problemų išsisprendžia pačios – tereikia palaukti. Be to, nespręsdami turimos problemos šiandien, iš pirmo žvilgsnio žiūrint gauname “didesnį laimėjimą” – nesusigadiname santykio, savo emocijos, išlaikome status quo, nepatiriame krizės ir dabar turime teigiamą rezultatą. Negana to, atidėdami problemos sprendimą neretai pagrįstai tikimės – gal aplinkybės pasikeis, gal kažkas bus kitaip, gal kažkas už mus ją išspręs.

Tačiau dažnai toks elgesys reiškia tai, kad ateityje mums teks investuoti gerokai daugiau, ten kur šiandien atidedame sprendimo priėmimą.  Nedarydami kažko svarbaus šiandien, mes žaidžiame su ateities rezultatais.

Šiame koučingo podcast’o epizode Brigita, Miroslavas ir Aida diskutuoja apie tai, kokią kainą mokame už laiku nepadarytus sprendimus.

Kartais atidėdami sprendimo priėmimą, galime neturėti ypatingų pasekmių, nes galimai jis nebuvo toks svarbus, kaip atrodė.  Tačiau neretai mes tiesiog apvagiame save ir savo ateitį, nes nespręsdami problemos šiandien, rytoj galime neturėti ne tik jos, bet ir galimybių, kurias ji atneša.

Brigita, Miroslavas ir Aida šioje diskusijoje ieško atsakymų į klausimus: • Kaip mums šiuo metu elgtis taip, kad ateityje būtų mažiau gailėjimosi, kad kažką padarėme ne taip, kad nesprendėme problemų, kai reikėjo? • Kaip elgtis ištikus sprendimų priėmimo paralyžiui?  • Kodėl norime pokyčio, labai dėl jo stengiamės, priimame daug “teisingų” sprendimų, bet rezultato neturime? • Kuo apvagiame save atidėdami problemos sprendimą?

Brigita Taralė – https://www.linkedin.com/in/brigita-tarale/

Miroslavas Monkevičius, ACC – https://linkedin.com/in/mmonkevicius/

Aida Akstinienė, ACC –https://linkedin.com/in/aida-akstiniene

 


Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.