Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#62 (S02E04) Kontrolė: ką laimiu, kai viską kontroliuoju? | Brigita, Antanas, Miroslavas

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#62 (S02E04) Kontrolė: ką laimiu, kai viską kontroliuoju? | Brigita, Antanas, Miroslavas
/

Diskutuojant apie kontrolę kyla aibė klausimų. Kaip atpažinti ribas tarp to, kam turime įtakos ir ką galime kontroliuoti ir to, ko niekaip nesukontroliuosime? Ar kontroliuojant viską iš tiesų laimime daugiau? Kiek galime toleruoti klaidas, kaip būtiną mokymosi proceso dalį? Ir ar tikrai kontrolė yra būdas jaustis saugiam ar tai tik saugumo iliuzija?

Paprastų atsakymų čia nėra. Tačiau yra su kontrole susijusių aspektų, vertų aptarimo. Visų pirmą, visiška kontrolė yra neįmanoma. Kiekvienoje situacijoje visada atsiras veiksnių, kurie nuo mūsų nepriklauso.

Antra, tai, kiek kontrolės reikia, priklauso nuo trijų dalykų: tikslo, konteksto ir asmenybės. Priklausomai nuo šių kintamųjų gali skirtis kontrolės masto, nešančios naudą asmenybei, komandai ar organizacijai, poreikis.

Trečia, nepriklausomai nuo to, kokį kontrolės lygį pasirinkome, kiekvienas pasirinkimų visada turi teigiamų ir neigiamų aspektų.

Apie tai, kaip ir daugelį kitų su kontrolę susijusių dalykų šiame Koučingo podcast’o epizode kalbasi Coaching.lt genties nariai Brigita, Antanas ir Miroslavas.  Kartu jie diskutuoja apie kontrolės taikymą ir su tuo susijusius iššūkius skirtingose srityse: asmeniniame gyvenime, organizacijose ir komandose, smulkiame ir vidutiniame versle ir, aišku, koučingo profesijoje.

Pabaigai, kiekvieną klausytoją kviečiame apmąstyti keturis, su kontrole susijusius klausimus:

  1. Ką man reiškia „kontrolė“?
  2. Ką gaunu ją taikant?
  3. Ko negaunu ar prarandu?
  4. Kaip galėtų atrodyti rezultatas, jeigu kontrolės būtų mažiau?

Ką atsakytumėte Jūs?

Brigita Taralė – https://www.linkedin.com/in/brigita-tarale/

Antanas Jurevičius, ACC – http://linkedin.com/in/antanas-jurevicius

Miroslavas Monkevičius, ACC – https://linkedin.com/in/mmonkevicius/

 


Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.