Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#58 100 būdų pažinti save | Antanas, Brigita, Raimonda

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#58 100 būdų pažinti save | Antanas, Brigita, Raimonda
/

Paskutinis šių metų ir paskutinis pirmojo Coaching.lt Podcast‘o sezono epizodas. Pirmajame sezone, kurį pradėjome dar 2022 metais lapkritį, išleidome 58 epizodus. Tai laikas, kuomet nuo idėjos atsiradimo, žingsnis po žingsnio, tema po temos kalbėjome, dalinomės pačiomis įvairiausiomis patirtimis, tuo pačiu ir atrasdami savo naujus kampus, nepatogius ir nepatirtus rakursus, primindami sau, o taip pat ir Jums, kad viskas prasideda nuo geresnio savęs pažinimo.

Šiame epizode, simboliniu pavadinimu – 100 būdų pažinti save, norėjosi stabtelėti, prisiminti, ką reiškia pažinti save, kaip ir kokius būdus naudojame mes patys, apie kokius kalba mūsų klientai, ką esam išbandę, bet netiko, o kas puikiai tarnauja ne vienerius metus. Kaip save ir kitus pažinti galime ir kasdienėse veiklose, jei kreipiame į tai dėmesį. Šis epizodas veikia kartu ir kaip apibendrinimas visų mūsų ankstesnių epizodų, kuriuose skyrėme laiko asmeniniam augimui ir savęs pažinimui, vadovo ir organizacijos augimui bei tobulėjimui, smulkiojo verslo ir jų savininkų vystymuisi, o taip pat ir koučingui, kaip vienam iš būdų save pažinti bei koučingui kaip profesijai.

Tai 100 būdų neįvardinom, sakyčiau net ir neskaičiavom, nes svarbiausia ne sąrašą padaryti, o skirti laiko sustojimui, refleksijai ir tolimesnių veiksmų įvardinimui. Tada, kai pagauna kokia mintis, tada, kai kyla prieštaravimas, tada, kai skauda ar esama padėtis nedžiugina. Viskas priklauso nuo mūsų pačių ir mūsų pačių savęs pažinimo.

To ir norisi visiems palinkėti kitais metais.

 


Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.