Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#57 Iššūkiai – galimybės ar problemos? | Antanas, Miro ir Raimonda

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#57 Iššūkiai – galimybės ar problemos? | Antanas, Miro ir Raimonda
/

Šiame įkvepiančiame epizode, Coaching.lt Genties nariai Miroslavas, Raimonda ir Antanas susitelkia ties gyvenimo iššūkiais ir jų svarba bei poveikiu mūsų kasdienybei.

Kiekvienas iš jų dalijasi savo asmeninėmis patirtimis ir suvokimu, kaip iššūkiai formuoja jų gyvenimus.

Ar gyvenimas išties yra nuolatinis iššūkis, ar galbūt tai galimybė pamatyti galimybes ten, kur kiti pamato problemą? Diskutuojama apie tai, kodėl žmonės trokšta sau iššūkių, o kartu ir apie tai, kokia yra reakcija į iškilusius iššūkius.

Ar gali mūsų reakcija būti lemtinga sėkmei arba pasitenkinimui, kuris lydi įveiktus iššūkius?

Nors bendras sutarimas dėl iššūkių prasmės yra labai panašus, tačiau kiekvienas pašnekovas turi savo požiūrį ir jį lydinčias įvairias patirtis, kurios nulemia jų požiūrį. Nenuostabu, kad pokalbio metu susiformuoja įdomių minčių ‘perliukai’ apie iššūkius ir jų interpretaciją kasdieniame gyvenime.

Iškyla klausimai apie tai, kaip iššūkiai gali tapti naudingi tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle. Ar jie gali paskatinti naujoves, mokymąsi ar netgi išplėsti žmogaus galimybes? Ar iššūkiai gali būti svarbus variklis verslo sėkmei ir inovacijoms?

Įkvepiantis, įdomus ir įžvalgus pokalbis kviečia kiekvieną klausytoją pažvelgti į iššūkius kaip į galimybes, kurios gali formuoti mūsų gyvenimus. Genties nariai dalinasi savo įžvalgomis, o Jūs kviečiame prisijungti prie šios įdomios kelionės į iššūkių pasaulį.

Antanas Jurevičius, ACC – http://linkedin.com/in/antanas-jurevicius

Raimonda Kostiuškevičiūtė Ohnjec  – https://linkedin.com/in/raimonda-kostiuskeviciute/

Miroslavas Monkevičius, ACC – https://linkedin.com/in/mmonkevicius/

 

 

 


Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.