Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#53 Mano verslas auga (ir aš kartu) | Dovile, Saulius, Povilas

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#53 Mano verslas auga (ir aš kartu) | Dovile, Saulius, Povilas
/

Šiame podcast’e toliau kalbamės tryse, tik turim ir “host’o” vaidmenį.

Povilas Petrauskas kviečia į pokalbį du įdomius smulkaus verslo atstovus.

Dovilė Žilinskaitė, PMU akademijos Londone savininkė ir savo vardo produktų linijos kūrėja, dalijasi savo patirtimi ir iššūkiais, su kuriais susiduria vykdydama verslą ne tik Lietuvoje. Dovilės veikla jau peraugusi ir į tarptautinį lygį.

Dovilę galima rasti jos Instagram paskyroje: @dovile_zilinskaite

Kitas pašnekovas – Saulius Rinkevičius. Jo smulkusis verslas užtikrina ūkio veiklą nuo dirvožemio iki galutinio produkto. Saulius dalinasi savo patirtimis, kaip svarbu išlaikyti viso ciklo stabilumą.

Jo verslo svetainę rasite: www.aminagra.lt. Aminagra dirba su mišriais augalininkystės – gyvulininkystės ūkiais, išsiskiria dėmesiu klientams, ekspertiškumu, produktų kokybe.

Dalyviai aptaria, kaip jie taiko programos „VERSLAS: Stabilus ir Pelningas” mokymus savo veikloje, ir kaip šie mokymai padėjo jiems susidoroti su verslo iššūkiais bei pasiekti sėkmę.

Coaching.lt kviečia smulkaus verslo savininkus prisijungti prie 20 savaičių trukmės programos „VERSLAS: Stabilus ir Pelningas”, organizuojamos 2-3 kartus per metus, bei dalyvauti kas mėnesį vykstančiame verslo iššūkyje. Daugiau informacijos: www.coaching.lt/verslo-issukis.

 


Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.