Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#52 Darnus ego – koks jis? | Miro, Aida, Povilas

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#52 Darnus ego - koks jis? | Miro, Aida, Povilas
/

Šįkart koučingo podkaste – diskusija apie Ego.

Miroslavas, Aida ir Povilas kalbasi apie tai, kaip aiškiau suprasti savo vidinį dialogą – kaip atskirti, ar tai mūsų vidinės išminties balsas, ar ego “siūlo” priimti vieną ar kitą sprendimą gyvenime.

Pokalbyje išgirsite kokie trys lygiai – ego būsenos – skatina mus žiūrėti per skirtingus akinius ir kuo kiekviena ego būsena gali būti naudinga.

Diskutuojama ir apie ego kraštutinumus: nuo susimenkinimo iki susireikšminimo, ir, tuo pačiu, kiek mūsų ego pasireiškimas gali padaryti žalos ar duoti naudos aplinkai.

Kita vertus, nelengva brėžti takoskyrą tarp ego bei autentiškumo, nes sveikas ego arba kitaip – sąmoningas suvokimas savęs autentiško – netrukdo pasireikšti kito žmogaus autentiškumui.

Be to, mes daug ko savo gyvenimuose neturėtume iš to, ką turime dabar jeigu nebūtų buvę galimybės pasireikšti kažkieno ego. Šiuo požiūriu, galima sakyti, kad ego pirmas praveria vartus, atidaro galimybes, ir demonstruoja drąsą pradėti ir eiti ten, kur dar nieko nėra.

Klausimas, kada ir kaip galime pamatyti, kad ego per didelis (ar atitinkamai “per mažas”). Povilas, Aida ir Miroslavas diskutuoja, kiek, jų akimis, tam pamatymui yra būtini kiti žmonės bei aplinka, kurioje mūsų ego ir pasireiškia.

Galiausiai, šiame podcaste išgirsite būdus, kurie pokalbio dalyviams padeda įsivertinti ir dirbti su ego, bei kam kartais turime padėkoti už didžiausias gyvenime pamokas (dovanas).

Aida Akstinienė, ACC –https://linkedin.com/in/aida-akstiniene

Povilas Petrauskas, MCC  –  https://www.linkedin.com/in/povilasp/

Miroslavas Monkevičius, ACC – https://linkedin.com/in/mmonkevicius/

 


Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.