Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#49 Organizacija auga tiek, kiek auga jos vadovas | Miro, Raimonda, Brigita

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#49 Organizacija auga tiek, kiek auga jos vadovas | Miro, Raimonda, Brigita
/

Šį pokalbį pradėjome nuo sąvokų išgryninimo, kas yra vadovas ir kas yra lyderis. Nors dažnai kalbėdami vartojame šiuos žodžius kaip sinonimus, tačiau praktikoje galime įvardinti ne vieną skirtumą, kuo vadovas skiriasi ir kuo panašus į lyderį. Juos įvardinus, tampa aiškus ir augimo kelias, vizija bei tikslai.

Ir vienas pagrindinių skirtumų yra pokytis ir kiek vadovai yra susidraugavę su juo. Kiek yra patys pokyčių iniciatoriai, kiek juos priima, kiek geba naviguoti pokyčių neapibrėžtume bei vesti per juos komandą.

Tai, kaip vadovo veikimas ar neveikimas įtakoja organizacijos augimą ir jos pokytį. Kiek vadovo/lyderio sąmoningas darbas su savimi lemia tolimesnį organizacijos gyvavimą. Tas ypač pasimato tada, kai organizacija yra smulkusis verslas, kuomet vadovo įtaka yra itin didelė. Ir čia kalbama ne tik apie profesines kompetencijas, bet ir apie asmeninį augimą. Ir kasdienybėje tai labai dažnai persipina. Be asmeninio augimo nėra profesinio. Ir atvirkščiai.

Šiame epizode Raimonda, Miroslavas ir Brigita dalinasi patirtimi iš savo profesinių kelių, iš darbo su klientais apie tai, kaip vadovai gali pradėti augimo kelionę, kas joje svarbu ir kokių rezultatų galima tikėtis organizacijos kontekste.

Ir tikimės, kad mums pavyko atsakyti, kodėl kiekvienam vadovui verta nuolat mokytis ir augti. Kuo čia dėtas smalsumas bei dvejonės.

Ir kaip tą augimą daryti tvariai. O nė viena kelionė negali prasidėti neturint atsakymų į svarbiausius jos klausimus. Tad kviečiame patyrinėti ir rasti sau atsakymus:

  • Kur noriu augti kaip vadovas?
  • Kodėl man to reikia?
  • Kaip galiu tą pasiekti?

O tada jau rasis priemones ir planai kaip to pasiekti, nors augimo kelias ne visada lengvas ir patogus.

Brigita Taralė – https://www.linkedin.com/in/brigita-tarale/

Raimonda Kostiuškevičiūtė Ohnjec – https://linkedin.com/in/raimonda-kostiuskeviciute/

Miroslavas Monkevičius, ACC – https://linkedin.com/in/mmonkevicius/

 


Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.