Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#47 Pasitikėjimas savimi būnat koučingo specialistu | Aida, Antanas, Povilas

Pasitikėjimas savimi – esminė tema būnant koučingo specialistu. Praktiškai nuo jo priklauso, ar koučingo specialistas išliks, ar ilgainiui iškris iš rinkos.

Kas yra pasitikėjimas savimi siekiant, kad koučingo veikla-verslas klestėtų?

Apie tai kalbasi Povilas, Aida ir Antanas, paliesdami ir netikėtų kampų ir, kaip jiems dažnai pasitaiko, pažerdami metaforų. Pasitikėjimas savimi glaudžiai susijęs su savo klientų rato įsivardijimu ir supratimu, o dar tiksliau – sukūrimu. Coaching.lt Genties nariai kalba apie tai, kokias klaidas šioje vietoje kartais daro koučingo specialistai ir į ką būtina atkreipti dėmesį, siekiant auginti tiek savo klientų ratą, tiek save kaip koučingo specialistą.

Taip pat, pasitikėjimas savimi šioje temoje nėra trumpalaikės stiprios, euforinės būsenos (pa)siekimas, o greičiau kuriamas tvarumas tame, kiek gebame matyti plačiau, kontekste to, kas buvo vakar, kaip yra šandien ir kaip bus rytoj. Pasitikėjimas dekonstruojamas į patikėjimą ir tikėjimą – atspindi svarbias dedamąsias šiame procese. Nes taip, tai procesas, kuriame svarbų vaidmenį vaidina gebėjimas priimti ir žengti į nežinomybę.

Povilas, Aida ir Antanas dalinasi savo patirtimis apie tai, kaip kuriamas pasitikėjimas savimi kartu mokantis naviguoti vis didesnio neapibrėžtumo sąlygomis. Ir Jūs paklauskite savęs, ko Jūsų gyvenime yra daugiau – to, kas Jums žinoma, ar to, kas nežinoma?*

Aida Akstinienė, ACC –https://linkedin.com/in/aida-akstiniene

Antanas Jurevičius, ACC – https://linkedin.com/in/antanas-jurevicius-36a5a79

Povilas Petrauskas, MCC  –  https://www.linkedin.com/in/povilasp/

 


Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.