Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#46 Perdegimas: ar nuo mylimos veiklos perdegama greičiau? | Brigita, Povilas, Raimonda

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#46 Perdegimas: ar nuo mylimos veiklos perdegama greičiau? | Brigita, Povilas, Raimonda
/

Šio genties podcasto tema jau buvo rimtai “pribrendusi”. Kuomet perdegimo klausimu nuomonės išsiskyrė genties kassavaitiniuose susirinkimuose, žinojome, kad atėjo metas “santykius išsiaiškinti” podcasto “ringe”.  Brigita, Raimonda ir Povilas metė iššūkį plačiau panagrinėti tai, kas gi yra tas perdegimas ir ar tikrai nuo mylimos veiklos perdegama greičiau?

Perdegimo fenomenas – tai ne tik skausmingas emocijos ir fizinės būklės išsekimas, bet ir sąmoningumo trūkumas. Mūsų gyvenime, mes dažnai nesuvokiame ir neretai nepastebime, kaip pradedame eiti į perdegimą.

Vienas, du ir bekalbant pasimatė labai aiškūs perdegimo simptomai, išsigrynino aiškios perdegimo priežastys bei labai paprastai nepaprastas sprendimas, kaip to galima išvengti.

Koučingas yra apie asmeninę atsakomybę ir jos prisiėmimą, todėl šiame epizode aptarsime, kokie mūsų priimti sprendimai, kokie mūsų sąmoningai ar nesąmoningai daromi veiksmai ir kokie mūsų tikslai gali vesti prie perdegimo.

  • Kodėl mes renkamės perdegimą?
  • Nuo ko mes bėgame?
  • Kodėl mums perdegti gali būti naudinga?
  • Kaip gi išvengti perdegimo?

Skamba intriguojančiai? Kviečiame į Coaching.lt podcastą ir kartu su mumis ieškoti atsakymų  apie perdegimą ir tai, kaip jį valdyti savo gyvenime.

Brigita Taralė – https://www.linkedin.com/in/brigita-tarale/

Raimonda Kostiuškevičiūtė Ohnjec  – https://linkedin.com/in/raimonda-kostiuskeviciute/

Povilas Petrauskas, MCC  –  https://www.linkedin.com/in/povilasp/

 

 


Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.