Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#42 Vertybės: Tik Žodžiai ar Jūsų Gyvenimo Kompasas? | Aida, Antanas, Brigita

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#42 Vertybės: Tik Žodžiai ar Jūsų Gyvenimo Kompasas? | Aida, Antanas, Brigita
/

Ar esate kada nors susimąstę:

✨ Kas yra vertybės? Tai tikriausiai daugiau nei tik žodžiai. Vertybės yra mūsų vidinis kompasas, kuris rodo kryptį mūsų gyvenimo kelionei. Jos atspindi mūsų tikėjimą, nuostatas ir tai, ką laikome svarbiausia.

✨ Kaip vertybės veikia kasdieniniame gyvenime? Jos ne tik formuoja mūsų sprendimus, bet ir skatina mūsų veiksmus, nustato mūsų santykius su kitais ir suteikia prasmę mūsų gyvenimui.

✨ Kas yra vertybių gryninimosi sesija? Tai galimybė pasinerti į savo vidų, išklausyti savo širdies balso ir atskleisti, kas yra svarbu, kas yra tiesa Jums.

✨ Kas yra svarbiausia Jūsų gyvenimo kelionei? Ar tai yra kitų žmonių nuomonės ir lūkesčiai? Ar tai yra Jūsų vidinis tikėjimas ir vertybės, kurios ir parodo Jums kelią?

Nepamirškime, vertybės nėra tai, ką mes sakome, bet tai, ką mes darome. Ir gyvenimas, grįstas tvirtomis vertybėmis, yra gyvenimas, kuriame mes jaučiamės tikri ir pilni.

  • Podcast’e rasite specialų dovanos pasiūlymą 😊  Kviečiame nepraleisti! 🎁   🎧 Kaip šis podcast’as pakeitė Jūsų požiūrį į vertybes, pagal kurias visi gyvename? Pasidalinkite! 🌟

Aida Akstinienė, ACC –https://linkedin.com/in/aida-akstiniene

Antanas Jurevičius, ACC – https://linkedin.com/in/antanas-jurevicius-36a5a79

Brigita Taralė – https://www.linkedin.com/in/brigita-tarale/

 


Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.ltPrenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

 

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.