Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#40 Koučingo verslo vystymas | Antanas, Antanas, Miro

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#40 Koučingo verslo vystymas | Antanas, Antanas, Miro
/

Kuo skiriasi koučingo verslas nuo koučingo amato? Kokie įrankiai gali padėti koučingo specialistui greičiau judėti koučingo verslo link? Nuo ko pradėti?

Šis koučingo podcastas yra kiek neįprastas. Jo metu ne tik išgirsite daug terminų anglų kalba, bet ir susipažinsite su Coaching.lt nematomu komandos nariu Antanu, kuris padeda mums kuo daugiau laiko skirti darbui ties mūsų vizijos – “Sąmoninga ir vertę kurianti visuomenė”, įgyvendinimu.

Koučingo, kaip verslo vystymas tiesiogiai susijęs su įvairių įrankių panaudojimu. Jų pagalba koučingo specialistas sumažina ar net visai panaikina poreikį skirti laiką užduotims, kurios atitraukia jį nuo daugiausiai vertės Klientui sukuriančios veiklos – koučingo pokalbių.

Podcasto metu aptariame vertingus įrankius, kuriuos esame išbandę ir kurie padeda greičiau pasiekti savo Klientą bei palengvina bendravimą, ir bendradarbiavimą už koučingo pokalbio ribų: tariantis dėl koučingo sesijų laiko, vykdant apmokėjimą, nustatant bei pateikiant Klientui daugiausiai vertės jam kuriantį turinį, o taip pat supaprastinančius daugelį kitų administracinių rūpesčių.

O viskas tam, kad būtų galima susitelkti į tai, kas svarbiausia – bendrakūryba su kiekvienu dialogo partneriu.

Tad šis pokalbis yra naudingas koučingo specialistams, o kartu kiekvienam vystančiam veiklą, susijusia su tvaraus santykio su Klientu kūrimu bei palaikymu.

Antanas Jurevičius, ACC – https://linkedin.com/in/antanas-jurevicius-36a5a79

Miroslavas Monkevičius, ACC – https://linkedin.com/in/mmonkevicius/

Antanas Toliušis – https://www.linkedin.com/in/antanastoliusis/


Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.ltPrenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

 

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.