Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#39 Koučingo sesijos ROI ir kaip jį paskaičiuoti? | Aida, Miro, Povilas

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#39 Koučingo sesijos ROI ir kaip jį paskaičiuoti? | Aida, Miro, Povilas
/

ROI arba “Return of Investment” terminas artimesnis finansiniam pasauliui, tačiau puikiai pritaikomas ir koučinge. Ypač kalbant apie grąžos pamatavimą, arba kitaip – iš ko būtent aišku, kad labiau apsimoka ar apsimokėjo koučingo paslaugas turėti nei neturėti.

Genties nariai Aida, Miro ir Povilas kalbasi apie tikėtiną ir papildomo poveikio investicinę grąžą, kurią gauname iš koučingo santykių. Kaip ji suprantama organizacijose, kaip matuojama versle ir kaip atsiliepia asmeniniame gyvenime.

Kartais komanda, kuri nori pagerinti pardavimus, pradeda visai ne nuo pardavimų įgūdžių stiprinimo. Koučingas jai padeda identifikuoti, kurioje vietoje ji turi sustiprėti, kad pasiektų ir sumuštų norimus rodiklius. Ir tam reikia pradėti nuo tarpusavio santykių kūrimo bei drąsos auginimo.

Šiame epizode išgirsite pavyzdžius, kuriuos sunku įvardinti kontrakte (susitarimas pradedant bendradarbiauti) kaip tikėtiną grąžą. Dažnai tik eigoje sužinome, ko iš tikrųjų buvo ieškota, ir koks tas didesnis paveikslas, kurį mėginame apimti savo žvilgsniu.

Aida Akstinienė, ACC –https://linkedin.com/in/aida-akstiniene

Miroslavas Monkevičius, ACC – https://linkedin.com/in/mmonkevicius/

Povilas Petrauskas, MCC – https://www.linkedin.com/in/povilasp/

___

Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.