Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#38 Visažinystė vs patogu būti nežinojimo būsenoje | Brigita, Raimonga, Povilas

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#38 Visažinystė vs patogu būti nežinojimo būsenoje | Brigita, Raimonga, Povilas
/

Šiame epizode nagrinėjame klausytojo ir tuo pačiu koučingo specialisto pasiūlytą temą. Tema, kuri stipriai siejasi su koučingo specialistų 5-ja kompetencija. Tačiau tik pradėjus diskusiją, tapo aišku, kad šioje temoje gerokai daugiau spalvų ir atspalvių.

Nagrinėjome visažinystės sąvoka, kaip dažnai ji veikia kaip stabdantis veiksnys, kuomet jau viską žinau. Tuomet nebereikia nežinoti, o tuo pačiu ir smalsauti. Ką iš to gauname mes, kai jau viską žinome, ir ką, iš to gauna esantys aplink. Ar Jums tekę susidurti su žmogumi, kuris žino absoliučiai viską, nuo praeities iki ateities? Kaip tuomet jaučiatės? Ar turite tada vietos ir erdvės įkvėpti, kai esame visa ko žinojimo burbule.

Ar pritartume, kad visažinystė ateina veikiama baimės? Kaip tuomet ją įveikti?

Kaip tuomet atrodo kita svarstyklių pusė? Kai nepatogu, kai nežinai ką daryti? Kiek galite sau leisti būti okei, kai nėra okei. Ir podcaste aptarsime keletą perspektyvų, tiek iš koučingo specialisto pusės, tiek iš kasdienio gyvenimo. Kaip smalsumas, kuris veikia kaip aistra gali irgi nuvesti prie kraštutinumo. Kitoje amplitudės pusėje nei visažinystė. Kiek galime jaustis patogiai būdami nežinioje, ir kaip šį „raumenį“ galime treniruoti.

Epizodas, kuriame daug asmeninių pasidalinimų, iš kurių ne visi buvo patogūs, bet vis tiek viešai pasidalinti, indikacijos, kurios pasireiškė ne tik kalboje. Atvirai, giliai apie tai, kaip keičiasi dalykai judant savęs pažinimo ir didesnio sąmoningumo link: Povilas, Raimonda ir Brigita/

Tai kas jus veda į priekį baimė ar aistra?

Brigita Taralė – https://www.linkedin.com/in/brigita-tarale/

Raimonda Kostiuškevičiūtė Ohnjec  – https://linkedin.com/in/raimonda-kostiuskeviciute/

Povilas Petrauskas, MCC  –  https://www.linkedin.com/in/povilasp/


Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.