Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#37 Verslių asmenybių kasdienybė: nuo “darymo, ką galiu” iki “tai, ko reikia” | Gabija, Evelina ir Povilas

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#37 Verslių asmenybių kasdienybė: nuo “darymo, ką galiu” iki “tai, ko reikia” | Gabija, Evelina ir Povilas
/

Naujas pasikalbėjimas, kuris skirtas žmogui plačiają šio žodžio prasme. Juk visi žmonės verti turėti geresnį gyvenimą, ar ne?

Šiandien podcasto viešnios – dvi moterys, kurios deda visas pastangas siekdamos to paties tikslo – geresnės visuomenės. Tačiau jų veiklos (nuo angliško žodžio “business”) keliai ir metodai yra skirtingi.

Pirmoji mūsų podcast’o viešnia – Evelina Dumašienė, Leadership & Team Coach, kuri yra sukūrusi verslą, kuris orientuotas į žmogų, kaip komandos narį.

Ji atvirai kalba apie savo veiklos vystymo stadijas, apie buvimą amatininku bei ėjimą link verslo, išskirdama svarbiausius momentus, iššūkius ir pergales.

Gabija Milašiūtė iš “Laisvės TV” (beje, kartu ji yra su Žužu), dirbanti viešojoje įstaigoje, kurioje svarbiausias tikslas – suteikti viltį žmonėms. Jos komanda visada siekia geriausios patirties savo klientams, o tam reikalinga padaryti viską, ką gali bei nepamiršti, kad reikės padaryti ir tai, kas reikia.

Šiame įraše Gabija ir Evelina dalinasi savo patirtimi, mokymosi momentais, iššūkiais ir tuo, kas veda jas pirmyn. Mūsų herojės atvirai kalba apie savo veiklos vystymo niuansus, suteikdamos mums galimybę pažvelgti į socialinės ir verslo sferos pasaulį iš vidaus.

Rekomenduojame šį įrašą visiems, kurie domisi socialinėmis problemomis, nori pradėti savo verslą arba jau yra verslo savininkai.

Gabijos veikla: https://laisves.tv/

Evelinos veikla: https://www.evelinadumasiene.lt/

Povilas Petrauskas, MCC  –  https://www.linkedin.com/in/povilasp/


Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.