Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#36 Kaip sukurti koučingo kultūrą organizacijoje? | Raimonda, Brigita, Miroslavas

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#36 Kaip sukurti koučingo kultūrą organizacijoje? | Raimonda, Brigita, Miroslavas
/

Ar kiekvienai organizacijai yra reikalinga koučingo kultūra? Kaip ją sukurti? Kokias naudas ji teikia?

Prieš pradedant atsakyti į šiuos klausimus, reikia atsakyti į pagrindinį – o kas gi yra ta koučingo kultūra? Tik atsakius į šį klausimą, mes galime nuspręsti, ar ji reikalinga.

Atsakius teigiamai, pravartu pradėti ieškoti tinkamiausio būdo ją į(si)diegti.

Ne visoms organizacijoms koučingo kultūros reikia čia ir dabar. Kartais atotrūkis tarp dabartinių ir norimų saviorganizacijos praktikų yra toks didelis, kad verta pradėti nuo mažesnių žingsnių, kurie palaipsniui subrandintų organizaciją norimam pokyčiui.

Koučingo kultūra siejasi su galios perskirstymu organizacijos viduje. Norint tai atlikti tvariai, reikalingas planas. To plano neatsiejamos dalis – tai situacijos į(si)vertinimas, diegimo planas ir laikas. Taip pat reikalingi šio plano įgyvendinimo atramos taškai – ambasadoriai, kurie ir bus to pokyčio katalizatoriais.

Ir visai nesvarbu, tai didelė organizacija, ar smulkus ir vidutinis verslas, kurį sudaro vienas žmogus. Tvarus pokytis visuomet prasideda vienodai: prieš sukuriant koučingo santykį išorėje – komandoje, padalinyje ar visoje organizacijoje, būtina jį su(si)kurti bent vieno asmens viduje.

Apie tai, nuo ko verta pradėti kurti koučingo kultūra, kaip tai padaryti ir daugelį kitų susijusių dalykų mes ir kalbamės šiame podcaste.

Miroslavas Monkevičius, ACC – https://linkedin.com/in/mmonkevicius/

Brigita Taralė – https://www.linkedin.com/in/brigita-tarale/

Raimonda Kostiuškevičiūtė Ohnjec  – https://linkedin.com/in/raimonda-kostiuskeviciute/

 


Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.ltPrenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose:

https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.