Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#34 Ar visi gali būti koučingo specialistais? | Brigita, Raimonda, Povilas

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#34 Ar visi gali būti koučingo specialistais? | Brigita, Raimonda, Povilas
/

Gal nuskambės ir keistai, bet šiame Coaching podcasto epizode kalbamės apie koučingo specialisto profesija. Pokalbis ir diskusija, kuri privertė pergalvoti ir pokalbio dalyvius. Genties nariai Povilas Petrauskas, MCC, Brigita Taralė ir Raimonda Kostiuškevičiūtė Ohnjec, dalinasi savo patirtimi ir įžvalgomis, ką jiems reiškia būti koučingo specialistais.

Kokia tai profesija? Kokių įgūdžių jai reikia? O gal tiesiog reikia būti žmogumi?

Koučingo specialisto kelias yra gyvenimo būdas. Būti geru koučingo specialistu reiškia ne tik būti atidžiu, dėmesingu, smalsiu. Ir tuos įgūdžius taikyti ne tik koučingo sesijose, bet ir kasdienybėje.

Būti koučingo specialistu gali visi, tačiau ar visi nori ir leidžia sau jaustis komfortabiliai nekomforto būsenoje, būti atviru ir smalsiu, mylėti save tam, kad galėtų mylėti kitą žmogų, megzti ryšį su savimi tam, kad galėtų megzti ryšį su kitu, matyti, girdėti, klausyti ir priimti kitą su visais jo įsitikinimais?

Koks gi tai gyvenimo būdas ir kokios kelionės link tapimo koučingo specialistu galima tikėtis? Apie visa tai ir dar daugiau šiame epizode.

Brigita Taralė – https://linkedin.com/in/brigita-tarale/

Raimonda Kostiuškevičiūtė Ohnjec – https://linkedin.com/in/raimonda-kostiuskeviciute/

Povilas Petrauskas, MCC – https://linkedin.com/in/povilasp/

___

Padėkite mums augti – prenumeruokite podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkite juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose:https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.