Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#33 Smulkus verslas – didelis potencialas | Marija, Karolis ir Povilas

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#33 Smulkus verslas - didelis potencialas | Marija, Karolis ir Povilas
/

Naujas mūsų pokalbis skirtas smulkaus verslo žinomumui. Juk Smulkus verslas – didelis potencialas, tiesa? Apie tai šiandien ir kalbamės su dviem smulkaus verslo savininkais, kurie su entuziazmu ir energija vysto savo verslus.

Vienas iš jų – nuostabaus lietuviškų drabužių prekinio ženklo “Puoškis Lietuviškai” (www.puoskislietuviskai.lt) savininkas Karolis, kuris didžiuojasi ne tik vystoma idėja, bet ir nuolatiniu savo prekės ženklo augimu ir plėtra.

Kita podcasto viešnia – Marija, įkūrusi pirmąjį Lietuvoje profesionalios epiliacijos centrą “EPIL” (https://depiliacijoscentras.lt/), kuri ne tik teikia aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir sugeba išlaikyti klientų lojalumą, augti ne tik kituose miestuose, bet ir dairosi į kitas šalis.

Šiame pokalbyje jie dalinasi savo patirtimi, iššūkiais, su kuriais susiduria, mokymosi momentais ir tikslais, kuriuos sau kelia. Mūsų herojai atvirai kalba apie savo verslo kelionių “up’s & down’s”, taip suteikdami mums galimybę pažvelgti į verslo pasaulį iš vidaus.

Rekomenduojame šį įrašą visiems dabartiniams ir būsimiems smulkiojo verslo savininkams. Sužinokite, kaip įveikti sunkumus, mokytis iš klaidų ir visada siekti savo tikslų, klausydamiesi mūsų podcast’o.

Povilas Petrauskas, MCC – https://www.linkedin.com/in/povilasp/

Padėkit mums augti – prenumeruokit podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkit juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.