Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#31 Koučingo specialisto pažadas klientui ir kaip jį suformuluoti? | Aida, Antanas, Miro

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#31 Koučingo specialisto pažadas klientui ir kaip jį suformuluoti? | Aida, Antanas, Miro
/

Tęsiam pažado temą: #27 podcaste kalbėjomės apie verslo savininko pažadą Klientui, o šįkart kalbamės apie koučingo specialisto pažadą Klientui.

Kada ir kokį pažadą savo Klientams gali duoti koučingo specialistas? Ką reiškia, kai siūlomi “garantuoti rezultatai” ir kokios sąlygos tam yra būtinos? Kuo skiriasi pažadas ir įsipareigojimas?

Šiame epizode Aida, Antanas ir Miroslavas dalinasi savo patirtimi, už ką koučingo santykyje yra atsakingas pats Klientas, o už ką – koučingo specialistas bei tai, kokius įsipareigojimus jis gali ir turi prisiimti. Vienas iš koučingo specialisto įsipareigojimų sau ir profesijai, einant profesiniu keliu, – tai įsipareigojimas nuolat tobulėti. Tik nuolat augdamas ir tobulėdamas koučingo specialistas gali padėti savo Klientui augti.

Coaching.LT genties nariai taip pat aptaria, pagal kokius požymius Klientai gali pasirinkti sau tinkamą koučingo specialistą net negirdėję jokio pažado ar įsipareigojimo, bei kaip su tuo yra susijusios koučingo nišos.

Šis podcasto epizodas yra naudingas ne tik koučingo specialistams bei esamiems ar būsimiems jų Klientams, bet ir kiekvienam asmeniui, kuris savo profesinėje veikloje duoda pažadus savo Klientams.

Epizode kartu diskutuoja:

Aida Akstinienė, ACC – https://www.coaching.lt/apie-mus/aida-akstiniene/

Antanas Jurevičius, ACC – https://www.coaching.lt/apie-mus/antanas-jurevicius/

Miroslavas Monkevičius, ACC – https://www.coaching.lt/apie-mus/miroslavas-monkevicius/

 

Padėkit mums augti – prenumeruokit podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkit juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.