Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#30 Kaip koučingas padeda keisti įpročius? | Aida, Brigita, Miro

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#30 Kaip koučingas padeda keisti įpročius? | Aida, Brigita, Miro
/

Beveik pusė mūsų kiekvienos dienos elgesio sudaro įpročiai, tai yra išmokti elgesio modeliai, rutininiai veiksmai.Ir dalis jų yra tikrai reikalingi tam, kad mes kasdien atlikti tam tikrus veiksmus su minimaliu energijos kiekiu. Tačiau dalį įpročių norime arba būtina keisti.

Šiame podcasto epizode kalbamės apie įpročius, jų tipus bei sudedamąsias dalis. Dalinamės savo patirtimi, kaip koučingas gali padėti pasikeisti, kiek jis efektyvus įpročių keitimo procese: keistinų įpročių atpažinimas, jų stebėjimas, įgalinimas veikti, veiksmų planas bei įpročių keitimo strategijos.

Ar užtenka 21 dienos naujam įpročiui suformuoti? Kas atsakingas už sėkmingą įpročio keitimą, kuomet dirbate su koučingo specialistu? Klausimai į kuriuos atsakys Coaching.lt Genties nariai: Aida, Brigita ir Miroslavas.

Kokį įprotį šiandien norite pakeisti Jūs ir kokie veiksmai gali prisidėti prie sėkmingo judėjimo tikslo link?

Padėkit mums augti – prenumeruokit podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkit juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.