Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#29 Verslo sveikata – nuo susikalbėjimo su buhalterija iki tvirtos nugaros | Asta, Ieva, Povilas

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#29 Verslo sveikata - nuo susikalbėjimo su buhalterija iki tvirtos nugaros | Asta, Ieva, Povilas
/

Dvi smulkaus verslo savininkės dalinasi savo patirtimi, kaip joms sekasi vystyti smulkųjį verslą, kuris pastarnauja verslo tikslų siekiantiems žmonėms. Šį kartą – gal šiek kitokiu kampu nei įprastai. Dėl to, kad ir pašnekovės yra iš ganėtinai skirtingų verslų: buhalterija ir sveikata.

Tad kaip verslo savininkui rasti bendrą kalbą su buhalterija, kaip buhalterijai padėti suprasti finansų kalbą verslo savininkui ir visiems kartu būti sveikiems, o sveikatos signalus pajusti iš to, ką mums nori “pasakyt” nugara?

Šio koučingo podcasto viešnios: Asta Dagilė iš buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios įmonės “AS Sprendimai” (https://assprendimai.lt/) ir Ieva Adomėnienė iš Stuburo ir sveikatingumo centro “Sveikatos sala” (https://www.sveikatossala.lt/)

Išgirsite ne tik aiškų sąrašą mažų užduočių dėl ramybės, suprantant savo verslo skaičius, bet ir konkretų pratimą, kaip elgtis biure, kad Jūsų nugara skaudėtų mažiau.

Šis Koučingo podcasto ciklas skirtas išskirtinai kalbėtis su Coaching.lt programos “VERSLAS: Stabilus ir Pelningas” dalyviais. Plačiau apie programą – www.coaching.lt/verslui

Padėkit mums augti – prenumeruokit podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkit juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.