Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#28 Kaip matuojama sėkmė – tik pinigais? | Brigita, Antanas, Raimonda

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#28 Kaip matuojama sėkmė - tik pinigais? | Brigita, Antanas, Raimonda
/

Dažnai girdime istorijas apie asmenis ar verslus, kurie įvardinami kaip sėkmingi. Sėkmingas verslas, sėkmingas projektas, sėkmingi santykiai ir t.t.

Ir kaip dažnai tokiu momentu save pagauname, kad pradedame lyginti ir lygintis? Ir kas tuomet tampa tuo matavimo vienetu?

Šiame epizode ir kalbamės apie tai, kaip matuojame sėkmę, tačiau pokalbis įsisuka daug platesne ir susimąstyti kviečiančia tema – o kas gi yra ta sėkmė? Kokie tie sėkmės matavimo būdai? Ar sėkmė suprantama vienodai?

Kiek skirtingų matavimo vienetų galime naudoti ir ar turim tikslą rasti tą vienintelį, universalų būdą, tinkantį tiek verslui, tiek asmeniui, tiek santykiams ar savirealizacijai.

Brigita, Antanas ir Raimonda dalinasi savo asmeniniu sėkmės supratimu, taip pat savo įžvalgomis iš kasdienio darbo koučingo sesijose.

Linkime gero klausymo, nes tema įtrauks ir kvies Jus pakeliauti po savo sėkmės kelius 🙂

Padėkit mums augti – prenumeruokit podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkit juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.