Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#27 Koučingo specialisto pažadas klientui ir kaip jį suformuluoti? | Povilas, Raimonda, Antanas

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#27 Koučingo specialisto pažadas klientui ir kaip jį suformuluoti? | Povilas, Raimonda, Antanas
/

Šį kartą neriam į dar vieną įdomią ir svarbią temą – verslo savininko pažadą klientui.

Ar Jūs būdamas smulkiojo ar vidutinio verslo savininku, kada susimąstėte, koks yra Jūsų verslo pažadas ir kaip dėka jo vystomas tolimesnis verslas? Ar verta turėti verslo pažadą? Ar įmanoma patogiai ir aiškiai įvardyti savo pažadą? Galiausiai, ar verslas gali funkcionuoti be pažado?

Taip pat kalbėsime ar pažadas atsiranda nuo pat verslo pradžios ar jis išsivysto per jo gyvavimo laikotarpį. Ir svarbiausia – kaip klientai prisideda prie Jūsų pažado ir kaip jis daro įtaką Jūsų verslo sėkmei.

Šiame epizode Raimonda, Antanas ir Povilas ne tik dalinsis savo patirtimi, bet ir pakvies Jus į eksperimentą/workshop’ą, kur parodys įvardins konkrečius veiksmus, kaip suformuluoti ir įvardinti savo verslo pažadą.

Būkite pasiruošę tapti aktyviais eksperimento dalyviais!Eksperimento metu galėsite atsakyti į keletą klausimų, kurie padės jums sukurti savo verslo pažadą. O šie klausimai padės Jums geriau suprasti savo verslo privalumus, vertę klientams ir išskirtinumą nuo konkurentų.

Linkime Jums kūrybiškumo ir sėkmės, ir netrukus susitikime mūsų podcast’o eteryje!

Padėkit mums augti – prenumeruokit podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkit juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.