Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#26 Kongruencija (angl. Congruency) – ką tai reiškia koučingo specialistui? | Aida, Povilas, Miroslavas

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#26 Kongruencija (angl. Congruency) - ką tai reiškia koučingo specialistui? | Aida, Povilas, Miroslavas
/

Kongruencija (angl. Congruency). Sutapimas ar vientisumas? Ir nors tikslaus lietuviško žodžio vertimui neturime, bet šį kartą kviečiame panagrinėti, kas yra kongruencija bei ką tai reiškia koučingo kontekste?

Kodėl kartais save pateikiame geriau – o gal tiesiog kitaip – nei yra iš tikrųjų, arba kalbam apie dalykus, kurių patys nepraktikuojame. Kur veda šis kelias ir kuo čia dėti šia kryptimi genami arkliai išgirsite iš rimtai ir su gera juoko doze pasikalbėjusių Coaching.lt Genties narių.

Kaip mano mintys, jausmai ir veiksmai dera tarpusavyje? Ar tarp jų nėra konflikto? Kodėl kartais veikiu kitaip, nei galvoju, ir kuo svarbus vientisumas – apie tai kalbėjosi Povilas Petrauskas, Aida Akstinienė ir Miroslavas Monkevičius. Jie atskleis savo požiūrį bei pasidalins patirtimi, kaip tai įtakoja jų veiklą.

Šis epizodas bus naudingas ne tik koučingos specialistams, bet ir visiems, kurie nori pažinti save, savo vidinius veikimo procesus ir geriau suprasti sąveiką su kitais žmonėmis.

Padėkit mums augti – prenumeruokit podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkit juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.