Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#25 Iš svajonių į sėkmę: kaip pasiekti savo tikslus ir kurti sėkmingą verslą?

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#25 Iš svajonių į sėkmę: kaip pasiekti savo tikslus ir kurti sėkmingą verslą?
/

Šis podcasto pokalbis yra vėl ir vėl skiriamas smulkaus verslo idėjos generavimui. Turim vėl svečių ir šį kartą kalbamės apie smulkaus verslo savininkus ir jų kelią į sėkmę. Jie yra pavyzdžiai, kad norint sėkmingai veikti versle, reikia ne tik drąsos ir svajonių, bet ir pastovaus mokymosi ir nebijoti iššūkių.

Podcasto svečiai, smulkaus verslo savininkai Marta Paliukienė (Grožio studija šeimai / cozycuts.lt) ir Audrius Rosinas (Kreditų draudimo brokeris, UAB), išryškina svarbiausias kompetencijas, reikalingas verslo sėkmei.Jie pasidalina savo patirtimi ir pabrėžia, kad sėkmingo verslo kūrimas reikalauja nuolatinio mokymosi ir tobulėjimo, ypač penkių sričių: lyderystės, komandos valdymo, finansų, procesų valdymo ir rinkodaros.

Šie patarimai ir svarbiausios kompetencijos gali padėti smulkaus verslo savininkams kurti sėkmingus verslus ir pasiekti savo tikslų. Juos pritaikant savo versle, galima padidinti efektyvumą, pagerinti procesų valdymą ir pasiekti didesnę sėkmę.

Programa, kuri lydi smulkaus verslo savininkus – www.coaching.lt/verslui

Padėkit mums augti – prenumeruokit podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkit juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.