Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#24 Kokius būdus praktikuoja kiti koučingo specialistai, kad augtų kaip profesionalai? | Aida, Raimonda, Brigita

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#24 Kokius būdus praktikuoja kiti koučingo specialistai, kad augtų kaip profesionalai? | Aida, Raimonda, Brigita
/

Koučingo specialistų profesinis augimas – nuolatinis procesas.  Ir ne tik dėl to, kad jis būtinas pagal Tarptautinės koučingo federacijos akreditacijoms keliamus reikalavimus.

Kiekvienas koučingo specialistas, dirbantis su klientais, nuolat tobulina savo kompetencijas tiek per praktiką, tiek per teoriją, o taip pat ir kitais būdais.

Šiame koučingo podcasto epizode gryninome kompetencijos sąvoką, kaip ją kiekvienas iš mūsų suprantame. Ar užtenka tik žinių ir sertifikato, įrodančio, kad jas gavau? Kada ir kur prasideda tikrasis augimas? Pradedant nuo savęs ar nuo kompetencijos pažinimo? Ir kaip žinoti, kad judame teisinga linkme.

Šiandien rinkoje galima rasti išties nemažai tiek asmeninio, tiek profesinio augimo būdų ir priemonių, ir ne tik koučingo specialistams: knygos, webinarai, konferencijos, stovyklos ir kt. Kaip nepasiklysti juose, kuriuos taiko ir naudoja ir kokias vertes iš to gauna sau, mūsų Coaching.lt Genties koučingo specialistės Aida, Raimonda ir Brigita, kad judėtų savo tikslų?

Apie tai šiame, patirties pasidalinimo bei geros nuotaikos epizode. O taip pat kvietimas švęsti profesionalaus koučingo pažinimo ir jo teikiamą vertę Tarptautinės Koučingo savaitės metu (Gegužės 8-14 d) su Coaching.lt Gentimi bei visa koučingo bendruomene. Ir galimybė prisijungti prie Coaching.lt Alumnų pavasario konferencijos #EsiDaugiau. Susitikime ne tik virtualiai.

Padėkit mums augti – prenumeruokit podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkit juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.