Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#21 Pasiruošimas koučingo sesijai | Brigita, Aida, Raimonda

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#21 Pasiruošimas koučingo sesijai | Brigita, Aida, Raimonda
/

Dar viena tema, kurią rodos ką tik aptarėme. Tačiau kaip dažnai būna, kad tam tikros įžvalgos gimsta kitu kampu ar kita perspektyva priklausomai nuo pašnekovų. Nors į tą patį klausimą atsako visi koučingo specialistai, visi vienos komandos nariai, tačiau naujų įžvalgų tikrai rasite. Juk kiekvienas iš mūsų Genties juda savo patirties keliu tiek dirbdami su klientais, tiek patys būdami klientais koučingo sesijose.

O jei dar pridėsime ir laiko perspektyvą. Juk pasiruošimas 1-ajai sesijai ir 50-ajai skiriasi. Kažkurie dalykai tampa savaime suprantamais įpročiais, kurių net nebepastebime, o kažkuriuos išsaugome kaip brangiausias ritualo dalis.

Kodėl ateiname į koučingo sesijas?

Koučingas suteikia supergalią – išgirsti save. Ir kartais tą galima padaryti būnant pačiam su savimi, tereikia laiko ir erdvės. Tačiau partnerystės ir dialogo būdu, ypač tada, kai abi pusės, tiek klientas, tiek koučingo specialistas pasiruošę – rezultatas garantuotas. Geras koučingo specialistas pirmiausia yra geras koučingo klientas.

Šį kartą – vien moteriška Coaching.lt Genties trijulė. Ir nors jokių stereotipų nesivaikome, bet epizodą galima drąsiai vadinti moterišku, persipynusiu ne tik jautrumu, empatija, bet ir gera nuotaika bei asmeniniais išgyvenimais. Aida, Raimonda ir Brigita. Visų patirtys skirtingos, tad visų pasidalinimas yra praturtinantis.

Padėkit mums augti – prenumeruokit podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkit juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.