Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#20 Kaip pasiruošti koučingo sesijoms | Brigita, Antanas, Miroslavas

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#20 Kaip pasiruošti koučingo sesijoms | Brigita, Antanas, Miroslavas
/

Koučingo sesija, kaip procesas yra skirta geriau suprasti savąjį potencialą ir kūrybiškai pasižiūrėti į galimus jo plėtimo bei išnaudojimo aspektus. Koučingo sesiją galima pravesti ir sau. Žinant metodiką tą padaryti nėra sunku, o keletu jų dalinamės Coaching.lt puslapyje.

Tik šį kartą apie šiek tiek išsamesnį variantą – kai koučingo procesas vyksta tarp dviejų asmenybių. Kuomet vyksta ryšį kuriantis dialogas, o tame pokalbyje įsivardinami dalykai, kurie anksčiau gal buvo pamiršti arba apie juos net nebuvo pagalvota (nes klausimą sprendžiantis asmuo mažiau girdėjo save patį), tuomet sąmoningumo didėjimas yra garantuotas.

Ir net tada, kai koučingo sesijos metu susikuria tiek daug vertės (daugiau aiškumo, ramybės ir pan.), tam verta būti pasiruošus. Kaip pasiruošti tokiam pokalbiui?

Brigita, Antanas ir Miroslavas šį procesą apžvelgia tiek iš kliento, tiek iš koučingo specialisto perspektyvos.

Padėkit mums augti – prenumeruokit podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkit juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.