Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#19 Profesionalumas koučinge – Mentorystės vertė | Miroslavas, Brigita, Povilas

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#19 Profesionalumas koučinge - Mentorystės vertė | Miroslavas, Brigita, Povilas
/

Profesionalus požiūris į savo veiklą lemia ir tai, kad bus nepatogu augti. Tai būtina, bet ir nepatogu. Tai naudinga klientams ir tai yra viena iš esminių priežasčių, kodėl verta įveikti tuos nepatogumus, kai mokaisi.

Koučingo specialistams taip pat yra tam tikri nepatogumai. Vienas jų – pamatyti savo klaidas. Ir į tą “nepatogumą” yra verta eiti, domėtis naujovėmis, pritaikyti kasdienėje praktikoje. ICF Koučingo specialistams yra būtina praeiti mentorystės procesą, jei jie nori įsivertinti profesionalumo lygį. ACC (Associate Certified Coach) akreditacija yra įgijama po minimum 60 valandų mokymosi pagal ICF patvirtintą programą, pravedus bent 100 koučingo sesijų ir praėjus bent 10 valandų mentorystės su specialistu. Tik po mentorystės galima tikėtis kvietimo laikyti CKA (Coach Knowledge Assessment) egzaminą. Mentorius yra tas lakmuso popierėlis, kuris įvertins, kokio lygio yra koučingo specialisto vedamos sesijos, kartu aptars ir stiprias sesijų dalis, suteiks palaikomąjį grįžtamąjį ryšį dėl tų kompetencijų, kurias dar galima pademonstruoti kokybiškiau.

Tada specialistui bus ramu siųsti koučingo sesijos įrašą ICF įvertinimui ir planuotis egzamino laikymą.

Mentorystė yra atskira koučingo specialisto augimo dalis ir tiesioginiai liudijimai (pvz.: Miroslavo patirtis) byloja, kad tas augimas duoda labai daug. Neįtikėtinai daugiau nei buvo galvojama pradžioje. Apie tai šis podcasto pokalbis, kuriame naudos ras ir tie, kas ruošiasi tiek ACC, tiek ir aukštesnio lygio (PCC, MCC) akreditacijoms.

Dėl mentorystės ICF profesionalumo kelyje galima išsamiau pasidomėti puslapyje www.coaching.lt/mentoryste arba registruotis email mokykla@coaching.lt

Padėkit mums augti – prenumeruokit podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkit juo su savo soc tinklu.

Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.