Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#13 Balansas tarp darbo ir koučingo praktikos | Aida, Antanas, Brigita

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#13 Balansas tarp darbo ir koučingo praktikos | Aida, Antanas, Brigita
/

Dar vis gaji tendencija skirstyti, kas yra normalus darbas ir visa kita veikla. Tada ta kita veikla yra viskas, kas netelpa į normalaus darbo apibrėžimą?

Kas yra tas “normalus” darbas ir, kaip galima jį praturtinti, kuomet į procesą įtraukiama ir daugiau veiklos šiame epizode kalbasi Antanas ir Brigita, kurie yra komandų lyderiai, samdomi vadovai. Juos kalbina Aida. Kalbėti apie teoriją, kuri dažniausiai apibrėžiama menamais variantais yra viena, realiai tuo gyventi yra dar kita reali kasdienybė.

Tokią kasdienybę sukuria Coaching.lt Genties nariai ir tuo dalinasi, kad šalia esantys ir kartu variantų ieškantys galėtų pasakyti: “Ei, taip aš ne tik noriu, bet, pasirodo, kad ir galiu”.

Tikrai taip ir yra. Ne tik galima suderinti koučingo praktiką/veiklą su tuo darbu, būtent kurį dar daug kas linkę įvardinti, kaip vienintelį “normalų”, bet ir praturtinti visą procesą, sukurti daugiau vertės įmonei, komandai ir, tuo pačiu augti pačiam, kaip asmenybei, kaip koučingo srities profesionalui.

O kaip Jūs suderinate visas savo roles?

Linkime, kad patys sąmoningai ir kurtumėte tą balansą, apie kurį kiti tik svajoja.

Aida Akstinienė, ACC – https://www.coaching.lt/apie-mus/aida-akstiniene/

Brigita Taralė – https://www.coaching.lt/apie-mus/

Antanas Jurevičius, ACC – https://www.coaching.lt/apie-mus/antanas-jurevicius/


Padėkit mums augti – prenumeruokit podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkit juo su savo soc tinklu.
Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt
Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt
Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/
Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.