Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingPodcast

Koučingo podcastas

#05 Vizijos reikalai – kam tai rūpi ir ar turėtų?

Koučingo podcast'as
Koučingo podcast'as
#05 Vizijos reikalai - kam tai rūpi ir ar turėtų?
/

Įmonės/organizacijos vizija yra tai, kas talkina judėti į priekį ar labiau trukdo? Gal tai tiesiog pervertintas reikalas, kaip skambios frazės?Apie vizijos reikalingumą, naudą, vertę kalbamės tryse (Raimonda, Miroslavas ir Povilas), nes savo veikloje su šia tema susiduriam patys, kai siekiame bendrų tikslų, o taip pat – pastebime to svarbą ir smulkaus verslo savininkui.

 

Raimonda Kostiuškevičiūtė – atstovauja gentį BNI verslo rekomendacijų bendruomenėj ir „neša” System Business Coaching vėliavą. https://www.linkedin.com/in/raimonda-kostiuskeviciute/

https://www.coaching.lt/apie-mus/raimonda-kostiuskeviciute/

 

 

 

 

 

Miroslavas Monkevičius – strategijomis apsėstas žaliavalgis, kuris mus vis pargrąžina, kai pradedam svaigti apie svajones.

https://www.linkedin.com/in/mmonkevicius/

 

Miroslavas Monkevičius

Povilas Petrauskas:

https://www.linkedin.com/in/povilasp/

https://www.coaching.lt/apie-mus/povilas-petrauskas/

 

 

 

 

 


Padėkit mums augti – prenumeruokit podcast’ą apie koučingą ir pasidalinkit juo su savo soc tinklu.Jūsų pasiūlymų lauksim čia: podcast@coaching.lt

Visi Coaching.lt genties projektai yra čia: https://www.coaching.lt

Prenumeruokite Coaching.lt Naujienlaiškį: https://www.coaching.lt/naujienlaiskis/

Bendraukime ir soc tinkluose: https://www.facebook.com/coaching.is.more

Koučingo naujienlaiškis

Apie Koučingo podcast'ą

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Jame dalinsimės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Mes esame Coaching.lt komanda ir mūsų Vizija – Sąmoninga visuomenė, kurianti vertę bendradarbiaujant, dalijantis žiniomis ir patirtimi. Būtent koučingo pagalba jos mes siekiam.

Koučingo podcast’o įrašuose išgirsite, ką iš tikrųjų reiškia būti vertę dialogo partneriui kuriančiu koučingo specialistu ir kaip Jūs galite tokiu tapti.

Dalinsimės savo patirtimi tokia, kokia ji buvo ir yra iš tikrųjų: su visais parklupimais, noru viską mesti ir atsitiesimu bei darymu ne tai, kas pavyksta, o tai kas reikalinga drąsiems ir ambicingiems tikslams pasiekti.

Čia kalbinsime ir kitus savo srities ekspertus, kurie žino koučingo kuriamą vertę ir taiko koučingo pasaulėžiūrą savo kasdienėje veikloje.

Jei tik pradedate domėtis koučingu – čia rasit daug vertingos informacijos be pagražinimų;

Jei jau esate koučingo profesijos kelyje – tai bus papildomas resursas Jums ir Jūsų klientams;

O jei esate komandos dalis ar komanda seka paskui Jus – čia surasit būdų, kaip koučingo taikymas Jūsų veikloje padės tapti dar geresne asmenybe.

Leiskitės kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažįstant ir labiau praktikuojant koučingą.

Pasauliui reikia daugiau šviesių lyderių, užsidegusių aistra kurti pokyčius.

Ir mes raginame tais lyderiais būti Jus.