Loading...
PASLAUGOS:

Raimonda Ohnjec

Sveiki, aš esu Raimonda. Turiu supergalią – gebu girdėti ir suprasti verslo vadovus, o girdėdama galiu padėti jiems išgirsti save bei atskleisti savo dar neišnaudojamą potencialą. Esu sertifikuota koučingo specialistė, priklausau Tarptautinei koučingo federacijai (ICF) bei esu coaching.lt bendruomenės narė.  

Prieš pasirinkdama koučingo kelią, daugiau nei 17 metų dirbau pardavimo bei klientų aptarnavimo srityse – su stambiausiais verslo koncernais bei svarbiomis valstybės institucijomis, nors pradėjau nuo paprasto pardavimo telefonu, vėliau perėjau prie klientų aptarnavimo kokybės gerinimo.

Dar daugiau sėkmingų pardavimų vertės ir asmeninio pasitenkinimo atradau vadovaudama nevyriausybinių organizacijų lėšų pritraukimo skyriams, kai jų biudžetai ir galimybės padėti kitiems išaugdavo keliolika kartų. 

Taigi, pardavimai visada buvo viena iš mano gyvenimo aistrų. Sritis, kuri daugeliui yra viena baisiausių ir nemėgstamiausių, man ji – tarsi lobių skrynia. Nes pardavimas – tai sėkmingų santykių galutinis rezultatas. O santykis tuo sėkmingesni, kuo daugiau suprantame apie save. Tuomet galime geriau išgirsti bei suprasti kitą. Greičiau atliepti jo ar jos poreikius ir rasti abiem tinkamą sprendimą. Ir ši formulė galioja visur: tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle. 

Būtent per pardavimus atradau savo tikrąjį pašaukimą – pagalbą kitiems parduoti sau patį geriausią gyvenimą, kokį tik galime susikurti. Pasitelkusi koučingo metodikas, padedu klientams atrasti savo gyvenimo prasmę, suformuluoti savo tikruosius tikslus ir įveiklinti savo potencialą visa tai paversti realybe. Ar norėtumėte pilnai išnaudoti savo gebėjimus darbe bei asmeniniame gyvenime, auginti save kaip sėkmingą vadovą, pakylėti savo verslą tiek, kiek iki šiol nepavykdavo, ir į gyvenimą bei santykius sugebėti pažvelgti naujomis akimis bei jais mėgautis? 

Koučingas leidžia – kartais pačiu netikėčiausiu momentu – išgirsti ir atrasti savyje būtent tai, kas pakeičia gyvenimą ta kryptimi, apie kurią daug svajota. Leiskite man padėti Jums išgirsti save, nes tikiu – ir Jūs turite savo supergalią!