Loading...
PASLAUGOS:

Povilas Petrauskas

Esu Povilas Petrauskas ir aš padedu žmonėms suprasti save ir vienas kitą. Viskas, ką darau – kalbuosi. Kalbuosi taip, kad mano pašnekovas aiškiai išgirstų ir suprastų save.

Aš tikiu, kad asmeninėse ar profesinėse veiklose dažniausiai stringama dėl to, kad tiesiog negirdime savęs pilnai.
Aš padedu išgirsti ir suprasti. Tada tampa labai paprasta veikti tai, kas reikalinga ir greičiau pasiekti tuos rezultatus, kurių trokštama.

 Mano misija: ĮKVĖPTI IR ĮGALINTI LYDERIUS

Tą darau nuo 2002-ųjų metų, nors pradžioje dar ir pats nežinojau, kad būtent tai ir yra mano veikla.

Sužinojau tik dėl to, kad norėjau išgirsti ir suprasti save. Mokiausi ir tyrinėjau. Mačiau daug žmonių, kurie buvo mano Mokytojai.

Iki dabar augu pats, o atradimais dalinuosi su kitais. Stebiu, kaip auga mano klientai ir labiausiai džiaugiuosi tuo žvilgsniu, kurį pamatau kito akyse, kai žmogui tiesiog ateina atsakymai.

2004-aisiais įgijau KTU Medienos Inžinerijos magistro laipsnį, o laikui bėgant kaupiau patirtį vadovaujančiose pareigose.
Iki 2013-ųjų balandžio buvau samdomas vadovas ir kartu stengiausi labiau pažinti koučingo profesiją.

Dabar esu International Coaching Federation (ICF) sertifikuotas koučingo profesionalas (MCC) ir pirmasis Baltijos šalyse dr. Marshall Goldsmith sertifikuotas Executive & Team Coach bei System Business Coach sertifikuotas specialistas.

Koučingo patirtis siekia daugiau kaip 3400 individualių sesijų.
Mano mokymus nuo 2002-ųjų metų išklausė ir studentai, ir verslo savininkai, konferencijų dalyviai, įvairios organizacijos bei įmonės.
Tiesiogiai ar netiesiogiai pasiekęs daugiau nei 50 000 žmonių auditoriją (vidiniai ir atvirieji seminarai, webinarai, individualus darbus su klientais, blog’o skaitytojai) ir sąrašas toliau auga.

Čia yra ilgo ir prasmingo kelio pradžia, o juo aš tiesiog keliauju.
Tikėjimas viso ko pagrindas. Juk pastebėjote, kad žodyje “tikėjimas” yra du žodžiai: TIK ĖJIMAS.

Būkime augimo kelionėje kartu ir soc. tinkluose:

Bei kassavaitiniame naujienlaiškyje, kurį leidžiu nuo 2013-ųjų liepos mėnesio.
Naujienlaiškio gavimui užsiregistruoti kviečiu ČIA >>>