Loading...
PASLAUGOS:

Miroslavas Monkevičius

Labas! Aš Miroslavas. Padedu lyderiams, komandoms ir organizacijoms tapti dar sėkmingesnėmis. Žinau, kad kiekvienas turime visas sėkmei reikalingas galias. Mano misija – padėti įgauti drąsos sėkmei bei paskatinti panaudoti turimas galias savo, komandos, organizacijos, o kartu ir visuomenės klestėjimui.

Esu praktikas. Savo profesinėje veikloje virš 20 metų esu kūręs verslus, vadovavęs Lietuvos ir užsienio nevyriausybinių organizacijų, politikos ir verslo (mažmeninės ir didmeninės prekybos, gamybos, mokymų ir konsultavimo) komandoms bei organizacijoms.

Nuo 2003 metų dirbu su vadovais ir jų komandomis efektyvaus vadovavimo ir lyderystės, strateginio planavimo ir valdymo, asmeninio efektyvumo temomis mokymų, strateginių sesijų, mentorystės bei komandų ir individualaus koučingo pagrindu.

Esu Marshall Goldsmith Executive & Team Coach, taip pat Systems Business Coach sertifikuotas koučingo specialistas, Tarptautinės koučingo federacijos (ICF) narys.

Bėgant savo sėkmės maratoną būtinas ryžtas, tikslo turėjimas, nuoseklus planavimas bei įgyvendinimas, nuolat prisitaikant prie besikeičiančios aplinkos. To pagrindas – tai nuolat puoselėjami įpročiai, grįsti asmenine vizija bei vertybėmis. Kviečiu kartu atskleisti ir pastiprinti savo sėkmės įpročius bei įgauti pagreitį keliaujant klestėjimo link.