Loading...
PASLAUGOS:

Brigita Taralė

Laba! Aš Brigita, pirmiausia norisi pasakyti, kad aš koučingo entuziastė ir praktikė, ieškanti daugiau sąmoningumo savo gyvenime, šeimoje bei darbe. Nuo 2022 metų esu ir sertifikuota koučingo specialistė, International Coaching Federation (ICF) narė bei šios nuostabios coaching.lt komandos dalis.

Pirmą kartą su koučingu teko susipažinti dar 2011 – ais metais, kuomet ieškojau atsakymų į klausimą, kodėl nepavyksta veikti net tada, kai atrodo planas kaip ant delno, kaip vadovauti pardavimo komandai ir pasiekti užsibrėžtų rezultatų kartu su ja.

Kaip suburti ir įkvėpti darbuotojus veikti, suteikiant daugiau prasmės nei parduotas produktas. Tuomet dar nežinojau, kad koučingas padės pagrindus ir mano vadovavimo filosofijai. Dabar drąsiai sakau, kad mano profesinė filosofija – ugdantysis vadovavimas, mano sėkmė – augantys vadovai, kurie nuolat mokosi ir pasiekia aukščiausių rezultatų su komanda.  Aš tikiu procesu, kuris veda į rezultatą.

Mano profesinė, daugiau nei 19-os metų patirtis, apima įvairias pardavimų, telekomunikacijų, finansų (fintech startuolių), rizikos vertinimo, media sritis, o 10+ metų vadovaujančias pozicijas. Labai norisi pasakyti, kad esu žmonių žmogus, mano karjeros pobūdis visada buvo susijęs su žmonėmis, jų tobulėjimu, įsitraukimu, veiklos valdymu ir gerai dirbančių komandų kūrimu siekiant verslo rezultatų. Turėdama nuolatinę praktinę patirtį kaip žmonių ir verslo lyderė vedu mokymus, konsultuoju, mentoriauju ir padedu rasti atsakymus būtent koučingo pagalba. 

Žinau, kad elgesį keisti sunku, tačiau įdėję šiek tiek pastangų ir atsidavimo galite pagerinti savo rezultatus, bet kurioje srityje. Ir ta nedidelė pagalba gali būti koučingo sesija  – ryšį kuriantis dialogas. Kuo ramiau viduje, tuo aiškiau išorėje.