Loading...
PASLAUGOS:

Aida Akstinienė

Sveiki! Esu asmeninio augimo koučingo specialistė, ICF narė, mano aistra yra saviugda ir asmeninių galių atrakinimas per savęs pažinimą ir vidinę išmintį. 

Pakeliui į šiandieną, dirbdama su žmonėmis, mokydamasi juos suprasti, įgalinti, išsigryninau savo asmeninę rolę ir investavau į profesionalų koučingo mokymąsi. Siekiu augti kiekviename santykyje, todėl nuoširdaus ryšio kūrimas su savimi ir kitu yra viena svarbiausių mano vertybių, kartu su gyvenimu širdimi, dėkingumu ir tiesa. 

Prieš tapdama koučingo specialiste, daugiau nei 10 metų dirbau teisininke, vadove ir ES Dvynių projektuose. Buvau teisės padalinio vadovė vyriausybinėje įstaigoje, kur įgijau lyderystės ir didelių struktūrų koordinavimo patirties. Tuo metu mano veikla mane ugdė tinklaveikoje, bendradarbiavime, įvairialypių komandų valdyme. Visa ši patirtis labai praturtino mano kaip koučingo specialistės gebėjimą suprasti savo klientus ir pasitarnauti jiems kaip galiu geriausiai.

Savo klientams padedu gauti daugiau aiškumo ir akseleruoti norima kryptimi, įsivardinti ir integruoti veiksnius, kurie juos asmeniškai augina, bei kūrybiškai priimti iššūkius. Asmeninį augimą visuomet skatina pokyčiai, nesvarbu, ar jie seniai suplanuoti, ar staigūs, netikėti ir nepatogūs – pasitelkdama koučingo metodus padedu žmonėms juos panaudoti asmeninei sėkmei.