Loading...
PASLAUGOS:

Įgaliname kuriančias asmenybes per profesionalų koučingą ir edukaciją

 

Mūsų Vizija – Sąmoninga ir vertę kurianti visuomenė.

Kviečiame leistis kartu su mumis į šią įkvepiančią kelionę geriau pažinti, išmokti, pritaikyti ir praktikuoti koučingą.

  • Asmenybei
  • Lyderiui
  • Komandai
  • Verslui
  • Ir visiems besidomintiems koučingu

 

KOUČINGO SPECIALISTŲ RUOŠIMO MOKYKLA

Koučingo mokymai skirti vadovams, lyderiams ir koučingo praktiką siekiantiems vystyti entrepreneriams

Koučingas verslui

Programa „Stabilus ir pelningas” padės smulkiems verslo savininkams spręsti dažniausiai pasitaikančias problemas, pavyzdžiui, per mažą klientų srautą, sunkumus su komandos bendradarbiavimo ir pelno auginimu, ir pasiūlys patikrintus, praktiškus sprendimus ir atskaitomybę. 

Programa susideda iš 5 pamatinių sričių: savininko lyderystė, komanda, finansai, procesai ir marketingas/pardavimai. Programa naudinga smulkiems ir vidutinio dydžio verslo savininkams, vadovams ir komandoms siekiantiems stabilaus verslo augimo. 

Po programos baigimo, dalyviai gebės sistematizuoti verslą, pagilinti finansinį raštingumą ir verslo vystymo žinias, suburti efektyvią komandą ir kryptingai planuoti rinkodarą.

Koučingas lyderiui

Programa skirta vadovaujančias pareigas užimantiems asmenims, kurie nori pagerinti savo vadovavimo ir lyderystės įgūdžius. Ji yra paremta 360 laipsnių vadovo kompetencijų tyrimu remiantis Marshall Goldsmith Executive koučingo procesu. Pagrindinė rekomenduojama programa trunka metus laiko ir apima asmeninį įsivertinimą pokyčiams siekti, kompetencijų įvertinimą pagal 360º laipsnių tyrimą, tikslų nustatymą, koučingo sesijas lyderiui ir jo komandai, tarpinių rezultatų aptarimą ir plano koregavimą.

Koučingo Podcast'as

“Koučingo podcast’as” sukurtas siekiant padėti entuziastingoms ir drąsioms asmenybėms atrasti ir geriau pažinti koučingą bei jo kuriamą vertę.

Čia dalinamės patirtimi ir praktiškomis idėjomis, kurios padės daug pasiekusiems žmonėms tapti geriausiais koučingo specialistais, kurie prisideda prie sąmoningos visuomenės kūrimo.

Naujausi koučingo podcast'o epizodai:

Koučingo Užrašai

Norintiems sužinoti daugiau apie koučingą ir kaip jis gali Jums padėti pasiekti savo tikslus, #CoachingNotes yra tai, ko jums reikia. Čia rasite koučingo naujienas, tendencijas ir patarimus, galėsite susipažinti su įvairiomis koučingo technikomis. Be to, #CoachingNotes yra puiki vieta virtualiai susitikti ir susipažinti su įvairiais pašnekovais ir patyrusiais koučais, kurie dalinsis savo patirtimi ir žiniomis. Kviečiame skaityti, komentuoti ir dalintis

Naujausi koučingo užrašų įrašai:

Pasiruošę leistis į kelionę kartu?

Prenumeruokite naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite, kas vyksta Coaching.lt genties viduje, ir kas, mūsų nuomone, aktualu visai Koučingo bendruomenei.