Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingNotes

Koučingo užrašai

LEVEL UP! VERSLAS #48 – Jei esate smulkaus verslo savininkas, Jūs nuolat augate.

Jei esate smulkaus verslo savininkas, Jūs nuolat augate. 

Ir, kad ir kiek laisvės ir džiaugsmo atneša veikla sau, normalu, jei kartais pasijaučiate „įstrigęs savo versle“ ar Jūsų galvoje  vis kyla painiava dėl dalykų, kuriuos reikia padaryti, kad verslas nesustotų. 

Kartu su abejonėmis, Jus gali užklupti ir „imposterio sindromas”. Tai jausmas, jog esate ne pakankamai geras arba kažko nesugebate ir tik tarsi “apsimetate”, kad žinote ką darote.

Aplankius imposterio sindromui, Jus kartu gali aplankyti ir tokios mintys, kaip:

 1. Tai sunku.
 2. Nesuprantu.
 3. Ar kiti verslo savininkai apie tai žino?
 4. Ar aš  turėčiau apie tai jau žinoti?
 5. Kadangi to nežinau, ar esu pakankamai geras savo verslui vadovauti?
 6. Ar tai mano tikrasis kelias?
 7. Kodėl aš ne taip darau?
 8. Ši problema atrodo per didelė ir paini, kad ją būtų galima išspręsti.

Maždaug antrajame žingsnyje kviečiame sau priminti šią citatą:

„Viskas gerai, jei esate sumišęs. Tiesiog atminkite, kad sumišimas yra ne sustojimo taškas, o veiksmo pradžia, signalas mokytis. Vienintelė tikra painiava yra galvojimas, kad Jūs turite viską žinoti.“

 Brendan Burchard 

 

Pakartokime: Sumišimas yra signalas mokytis.

Jūs jau turite tai, ko reikia norint išmokti naujų dalykų. Savo versle pasiekėtė tiek daug ne dėl to, kad nesate smalsus ir protingas. Verslininkai iš prigimties nusiteikę mokytis. Pasikliaukite tuo.

Jei esate pasimetę ir jaučiatės įstrigę savo versle, galite atlikti šiuos veiksmus, padėsiančius greičiau pamatyti galimybes augti.

 1. Pažvelkite į teigiamus dalykus.

Susidūrę su iššūkiu, pradėkite vardinti viską, ką jau sukūrėte, yra gera ir teigiama, susiję su tuo, ką šiuo metu sprendžiate. Ten, į kur krypsta mūsų dėmesys, ten augame.

2.Išsirinkite geriausią įmanomą rezultatą.

Paklauskite savęs: koks yra idealus šios situacijos rezultatas? Kas Jums patiktų, kad nutiktų? Įsivaizduokite, kad  šiuo atveju  nėra jokių apribojimų.  Su iššūkiu vis tiek turite susidoroti, tad kodėl gi nepažiūrėjus, koks būtų idealus sprendimas , kuris atitiktų Jūsų norimą viziją?

 1. Rašymo sistemos

Priimkite sprendimus, kuria kryptimi eisite. Iš savo norimo rezultato sąrašo įsivardinkite veiksmus, kaip Jums toliau judėti į priekį. Sukurkite sistemas, kurios palaikytų Jūsų idealią ateitį.

 1. Imkitės veiksmų

Dabar laikas „tiesiog daryti“. Pasitikėkite savo vizija, smalsumu ir intuicija. Atminkite, kad jei šis sprendimas nepasiteisins, visada galite priimti kitą sprendimą. Ir dar vieną. Ir dar vieną. Jūsų galimybės yra neribotos.

 

Jūs nuolat augate. Jūsų sumišimas tik rodo, kad išaugote per didelis savo „vazonui ir “esate pasiruošęs šviežiai žemei”!

 

O jeigu naujais 2024-aisiais ieškote savo verslui naujų žemių, kelionė stabilesnio ir pelningo verslo bei savo norimo gyvenimo link prasideda nuo vasario 14 d. 

 

https://www.coaching.lt/koucingas-verslui/

 

Iki kito karto ir mėgaukitės savo verslumo kelione!Apie #CoachingNotes

Norintiems sužinoti daugiau apie koučingą ir kaip jis gali Jums padėti pasiekti savo tikslus, #CoachingNotes yra tai, ko jums reikia. Čia rasite koučingo naujienas, tendencijas ir patarimus, galėsite susipažinti su įvairiomis koučingo technikomis. Be to, #CoachingNotes yra puiki vieta virtualiai susitikti ir susipažinti su įvairiais pašnekovais ir patyrusiais koučais, kurie dalinsis savo patirtimi ir žiniomis. Kviečiame skaityti, komentuoti ir dalintis

Naujausi įrašai

Koučingo naujienlaiškis