Loading...
PASLAUGOS:

#CoachingNotes

Koučingo užrašai

LEVEL UP! VERSLAS #11 – VERSLO PAŽADAS

Ko daugelis smulkiojo verslo savininkų nežino apie verslo pažadą?

Kasdieniai verslo iššūkiai ir nesibaigiantis darbų sąrašas reikalauja daug jėgų – tiek emocinių, tiek ir fizinių. Šiame nesibaigiančiame iššūkių rate dažnai “pasimeta” laikas, kurio reikia apžvelgti, išgryninti ir įsisavinti savo verslo pažadą. 

Sakysite, tai tik “dar vienas darbas”, kurį itrauksite į savo “kada nors” darbų sąrašą. 

Tačiau tai nėra “tik dar vienas darbas” nesibaigiančiame sąraše, tai viena iš pagrindinių priežasčių, kuri gali padėti sutrumpinti arba lengviau įveikti Jūsų nesibaigiantį įsipareigojimų sąrašą. 

Jūsų verslo pažadas, tai tarsi karšta lava slypinti Jūsų verslo branduolyje. Tai pagrindinė Jūsų vertybė, kuri yra pagrindinis Jūsų, kaip verslininko, variklis, palaikantis tą aistrą ir tikslą, kurio link einate.

Dažnai neįvertinama tai, kad

 Verslo pažadas yra daug daugiau negu tik marketingo įrankis

Tai neatsiejama Jūsų verslo veiklos ir sistemų dalis. Tai nėra tik apie Jūsų produktą, tai yra apie Jūsų visą verslą, jo filosofiją ir principus. Tai motyvacija Jūsų darbuotojams.

  • Jūsų verslo pažadas, tai drąsus viešas pareiškimas, ko Jūsų klientai gali tikėtis pirkdami iš  Jūsų ir iš visų organizacijos narių.
  • Tai atsakymai į klausimą, kodėl žmonės perka iš Jūsų, kodėl darbuotojai renkasi dirbti su Jumis ir kaip Jūsų organizacijoje sklinda energija, aistra ir sąžiningumas. 

Dalinamės 3 konkrečiais būdais, kaip taikyti savo verslo pažadą versle:

  • Įtraukite savo verslo pažadą į kasdienę lyderystę.

Jūsų verslo pažadas veikia kaip vizija, kuri suburia žmones kartu. Tai suteikia Jūsų komandai tikslą ir prasmę. 

  • Savo verslo sistemas kurkite ir taikykite vadovaudamiesi savo verslo pažadu.

Ar Jūsų verslo sistemos sukuria rezultatus, kurie atspindi Jūsų verslo pažadą? Naudodamiesi savo verslo pažadu Jūs galite sukurti arba adaptuoti jau veikiančias sistemas geriausiam rezultatui pasiekti.

  • Kas dieną prisiminkite savo verslo pažadą ir semkitės motyvacijos. 

Jeigu norite turėti neišsemiamą motyvacijos šaltinį – taikykite verslo pažado principus savo kasdienybėje. Kasdieniai veiksmai užtikrins, kad laikomasi atsakomybės prieš savo klientus ir darbuotojus, o tai sukurs neįtikėtiną Jūsų verslo pagreitį .

Taigi, kodėl verslo pažadas?

  • Verslo pažas tarsi kelrodė žvaigždė Jūsų esamiems ir potencialiems klientams, ieškanties būtent Jūsų. 
  • Tai įsipareigojimas, kurį supranta visą Jūsų komanda – štai kodėl darbuotojai renkasi dirbti būtent pas Jus.
  • Jūsų pažadas daro įtaką veiksmams, kurių imatės vystydami savo verslą. Tai yra priežastis, dėl ko Jūsų įmonė yra sėkmingai ir stabiliai augantis verslas, pasiruošęs atlaikyti laiko išbandymus. 

Jūsų verslo pažadas nėra tik „dar vienas darbas“ sąraše, tai darbas, kuris padės savo verslą vystyti lengviau ir sėkmingiau. 

Visada esame tam, kad padėtume. Prireiks – lauksime Jūsų žinutės verslui@coaching.lt ir mūsų komanda su Jumis susisieks, kad aptartų, kuo galime būti naudingi Jums ir Jūsų verslui.

Tuo tarpu mėgaukitės verslumo kelione ir kilstelėkite savo verslą į aukštesnį lygį / Level Up!

Apie #CoachingNotes

Norintiems sužinoti daugiau apie koučingą ir kaip jis gali Jums padėti pasiekti savo tikslus, #CoachingNotes yra tai, ko jums reikia. Čia rasite koučingo naujienas, tendencijas ir patarimus, galėsite susipažinti su įvairiomis koučingo technikomis. Be to, #CoachingNotes yra puiki vieta virtualiai susitikti ir susipažinti su įvairiais pašnekovais ir patyrusiais koučais, kurie dalinsis savo patirtimi ir žiniomis. Kviečiame skaityti, komentuoti ir dalintis

Naujausi įrašai

Koučingo naujienlaiškis